GROŽIO ANKETA. Dainininkė ir televizijos laidų vedėja Keitė Arai pasidalino savo grožio paslaptimis

Dainininkė, televizijos laidos „KK2“ vedėja Keitė Arai Lietuvos pramogų pasaulyje - atpažįstamas veidas. Merginą išskiria ne tik charizmatiškumas, malonus bendravimas, bet ir puiki, egzotiška išvaizda.

Japoniško kraujo turinti Keitė - išskirtinio žavesio mergina, kurios pagrindiniai išvaizdos akcentai - tamsesnis gymis, gilios, rudos akys bei nuostabaus grožio ilgi, juodi plaukai. Būtent jiems Keitė skiria itin daug dėmesio ir laiko. Kokias dar grožio paslaptis mums atskleidė populiarioji laidų vedėja? Skaityki rubrikoje „Grožio anketa“.


Keite, pirmiausia pakalbėkime apie veido odos priežiūros rutiną. Kaip stengiesi prižiūrėti savo odą, jog ji išliktų sveika bei spindinti?


Manau, jog viena iš svarbiausių gražios odos priežiūros taisyklių - kruopštus makiažo likučių pašalinimas prieš keliaujant miegoti. Vakare visuomet stengiuosi nuplauti makiažą, kad ir kokia pavargusi besijausčiau. Tam naudoju „Bioderma micelinį vandenį - jis efektyviai pašalina makiažo likučius ir švarina odą. Taip pat bent keturis kartus per savaitę naudoju lakštines veido kaukes, kurios ramina ir maitina odą. Na, ir be abejo, naudoju tik kokybiškas makiažo priemones!


Turi ilgus, gražius ir žvilgančius plaukus. Tai - genetikos dovana ar atidžios plaukų priežiūros rezultatas?


Prisipažinsiu, jog sveiki ir žvilgūs plaukai - mano pačios nuopelnas. Jiems skiriu be galo daug laiko ir priežiūros - nuolat naudoju plaukų kaukes, maitinu plaukus įvairiais aliejais, taip pat atlieku skalpo masažą. Stengiuosi vengti karštų priemonių, kad plaukuose neišgarinčiau keratino ir jų nesužaločiau.
Gal galėtum įvardinti tris savo mėgstamiausias ir labiausiai pasiteisinusias plaukų priežiūros priemones?


Mano topinės ir labiausiai pasiteisinusios priemonės - Kerastase plaukų priežiūros rinkiniai: šampūnas, kondicionierius ir plaukų kaukė! Šios priemonės labai gerai maitina plauką ir jų pasirinkimas, atitinkamai nuo kiekvieno žmogaus plauko struktūros ir poreikio, yra gausus.


Esi televizijos laidos Kakadu“ vedėja. Filmavimų metu tave puošia profesionalus makiažas. O koks dažniausiai yra tavo kasdieninis makiažas - ryškus ar subtilesnis, lengvesnis?


Kasdieniam makiažui renkuosi kokybišką makiažo pagrindą ir matinius nudeatspalvių lūpdažius. Taip pat labai mėgstu pabrėžti žvilgsnį, todėl renkuosi pastebimas, ryškias blakstienas. Galbūt kai kuriems tai atrodo pernelyg šventiška, bet man asmeniškai gražu, kuomet akys yra ryškios.
Kokios rūšies dekoratyvinės kosmetikos priemonių turi daugiausiai (blakstienų tušų, lūpdažių, šešėlių, ir t.t.)?


Savo kosmetinėje turiu labai daug įvairių matinių lūpdažių! Jie - mano mėgstamiausi.


O kaip puoselėdavai grožį paauglystėje - ar požiūris į grožį šiandien skiriasi nuo to, koks jis buvo paauglystės laikmečiu? 

 

Iš tiesų, beveik niekas ir nepasikeitė. Galbūt tik pakito požiūris į antakių gražinimą - anksčiau mėgdavau juos tamsinti ir ryškinti. Šiandien man labiau prie širdies natūraliau, subtiliau atrodantys antakiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis