5 efektyvūs būdai, skatinantys nagų augimą

Lūžinėja nagai? Nori ilgų, dailių, tvirtų nagų? Išmok šias penkias svarbias pamokas.

Tinkama mityba. Nagų meistrai patvirtina, jog norint turėti tvirtus ir ilgus nagus reikia maitintis taip, kad jiems netrūktų būtiniausių medžiagų. Geriausias nagų draugas avokadas. Jame esančios medžiagos stiprina nagus, neleidžia jiems sluoksniuotis ir skilinėti. Taip pat labai svarbu valgyti maistą, kurio sudėtyje yra biotino, dar kitaip vadinimo vitaminu H, kuris skatina nagų bei plaukų augimą. Jo gausu kiaušiniuose, piene, riešutuose ir morkose.


Tinkamas formavimas. Nori ilgų nagų? Išmok juos tinkamai formuoti. Kirpti nagus žirklutėmis - pavojinga, nes taip gali pažeisti nagų plokšteles. Geriausia formuoti nagus dilde, tačiau ja nagus formuok tik viena kryptimi, nes jei brūžinsi pirmyn - atgal, pažeisi nagus ir jie ims skilinėti. Nagų šonus formuok tik nagų augimo kryptimi į viršų.


Nagų stipriklis. Kosmetikos parduotuvėse ir vaistinėse gali įsigyti specialaus nagus stiprinančio lako, kurį reikės tepti kasdien arba kas antrą dieną (skaityk instrukciją etiketėje). Nors stiprikliai tikrai akivaizdžiai pagerina nagų būklę, jų veikimas trumpalaikis, nagai susilpnėja vos nustojus stipriklį naudoti.


Drėkinimas ir masažas Sveikos nagų odelės sveiki ir nagai. Norint užtikrinti sveiką jų būklę, tepk rankas kremu kaskart jas nusipraususi, o kas vakarą įmasažuok į kiekvieno nago odelę po lašelį alyvuogių aliejaus.


Nagų apsauga. Atprask nagais krapštyti prie paviršių prilipusius trupinius, plauk indus tik su pirštinėmis ir paprasčiausiai saugok nagus nuo bet kokių pavojų, nes kartą nulūžęs nagas ataugs silpnesnis. Taip pat saugok nagus nuo šalčio, jei lauke vėsu nepasididžiuok užsimauti pirštinių. Beje, vasarą, kai šilta, nagai auga greičiau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis