GROŽIO ANKETA: vizažo meistrė ir nuomonės formuotoja Justė Štakaitė: „Yra viena pavasario makiažo tendencija, kurią siūlyčiau išbandyti kiekvienai“ 

Vizažo specialistė ir nuomonės formuotoja Justė Štakaitė - visuomet grožio naujovių sūkuryje. Mergina ne tik atlieka makiažus kitoms, bet ir domisi ryškiausiomis grožio tendencijomis bei išbando naujas priemones pati.

Nors šiandieninė grožio priemonių įvairovė didžiulė, Justė jau spėjo atrasti savo mėgstamiausius grožio produktus, labiausiai tinkančius jos odai, plaukams bei nagams. Šiandien Grožio rubrikoje kalbiname Justę ir teiraujamės jos apie kasdieninę grožio rutiną, topiniusveido odos bei plaukų priežiūros produktus ir pavasario tendencijas, kurias mergina siūlo išbandyti ir kitoms.


Juste, turi skaisčią odą. Ar daug dėmesio skiri jos priežiūrai? 


Praktiškai visą savo gyvenimą kovojau su stipria akne, todėl skaisti oda buvo tik svajonė... Per tiek metų kovodama su akne išbandžiau daugybę veido odos priemonių, išmėginau įvairiausias procedūras. Laikui bėgant supratau, kad natūralus ir sveikas maistas yra pagrindinė skaisčios odos paslaptis. Netoleruoju pieno produktų ir šokolado, todėl jų atsisakius mano odos būklė pasikeitė kardinaliai. Šiuo metu, siekiant išlaikyti gerą odos būklę, taip pat naudoju geriamus mišinukus su daug antioksidantų bei skaidulų. Atsisakiau ir aršių veido odos priežiūros priemonių, kurios šiurkština ir sausina odą. Norint turėti gražią odą, svarbiausia nepažeisti odos lipidinio barjero, nuolat ją drėkinti ir naudoti veido odos priežiūros priemones su SPF filtrais.


Kokia yra tavo ne per seniausiai išbandyta veido odos priežiūros priemonė, kuri paliko tau įspūdį? 


Mano oda yra mišri, todėl mano mėgstamiausias veido odos priežiūros produktas yra MATH „Skin Balance“ serumas. Ši priemonė giliai drėkina odą, tačiau reguliuoja riebalų išsiskyrimą, todėl mano oda dienos eigoje išvengia nemalonaus blizgėjimo.


Esi šviesiaplaukė, o šviesiaplaukėms, kaip žinia, reikalinga atidi plaukų priežiūra. Kaip lepini savo plaukus?


Dirbu grožio salone, tad priemonių, skirtų plaukų būklei gerinti, esu išbandžiusi labai daug. Man labiausiai pasiteisino Nashi filler therapypurškiama plaukų kaukė, kuri suglotnina plaukus ir juos atstato iš vidaus, todėl kiekvieną kartą, panaudojus šią priemonę, plaukai atrodo taip, tarsi ką tik būčiau grįžusi iš kirpyklos. Aš pati atsisakiau karštų įrankių plaukams, o juos stilizuoju Dyson Air Wrap aparatu, kuris tausoja plauką. Be abejonės, plaukų kasdien neplaunu, stengiuosi juos plauti tik du kartus per savaitę.  
Esi vizažo meistrė. Kokios ryškiausios šio pavasario makiažo tendencijos tau labiausiai prie širdies? 


Naujausios vizažo tendencijos man asmeniškai labai patinka, kadangi su metais regiu, kad viskas vis labiau krypsta natūralumo link. Dievinu dabartinę skaistalų tendenciją. Kadangi baigėsi ryškaus kontūravimo era, atėjo laikas skaistalams. Panaudojus juos, veido oda atrodo žymiai gyvesnė ir skaistesnė!   


Koks makiažas artimiausias tau pačiai - ryškesnis ar subtilesnis, blankesnis?


Man patinkantis makiažas yra natūralus, tačiau turintis šiek tiek cinkelio“. Mano kasdieninio makiažo pagrindiniai akcentai yra skaistalais paryškinti skruostai, nosis ir kakta (šiuo metu visuomet naudoju skaistalus, galiu drąsiai teigti, kad mano oda niekada neatrodė tokia gyva, tarsi lengvai įdegus saulėje) ir Shiseido tviskantis smulkus blizgutis ant vokų, kuris suteikia žavesio paprastam makiažui.


Kaip manai, kas iš tiesų merginą daro gražia, ar tai - tik išvaizda?


Man graži mergina yra ta, kuri savimi pasitiki! Išvaizda yra tik viena vienintelė dalelė, prisidedanti prie bendro kiekvienos merginos ar moters žavesio. Jeigu žmogus nespindi iš vidaus, tuomet joks išorinis grožis nesugebės to kompensuoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis