Madingiausia 2022 m. pavasario manikiūro technika, kurią pamėgusios ir įžymybės

Šią techniką be abejonės pastebėjote „Instagram“ kanale. Šiandien vieną populiariausių manikiūro technikų - bangeles - yra pamilusios tokios socialinių tinklų žvaigždės kaip nuomonės formuotoja Kylie Jenner ar reperė Saweetie.

Tai nagų dailės forma, sukurta naudojant banguotus piešinius, kurie gali varijuoti nuo didelių vingių raštų iki masyvių, sudėtingesnio dizaino sūkurių. Dažnai kiekvienas nagas šiek tiek skiriasi vienas nuo kito, o tai linksta į „mix and match“ manikiūro tendenciją, kuri šiuo metu taip pat populiari.


Šią tendenciją taip lengva pritaikyti ir su ja pažaisti. Gali visiškai pakeisti šį manikiūrą priklausomai nuo nuotaikos ir eksperimentuoti su skirtingomis spalvomis. Gali šį manikiūrą išlaikyti subtilų pasirinkdama švelnius tonus arba būti drąsi bei žaisti su spalvomis.


Geriausia dalis? Kadangi tai yra laisvos rankos nagų dizainas, kiekvienas nagas nebūtinai turi būti panašus, todėl tai yra palyginti lengvas „pasidaryk pats“ variantas. Paimkite bet kokį banguoto dizaino manikiūrą kaip puikų pavyzdį – nė vienas linijos storis nėra vienodas, nes tai atsitiktinės kreivės, tačiau jis atrodo toks elegantiškas!


Pasisemk idėjų banguotam manikiūrui:View this post on Instagram

A post shared by Anouk Nijs (@anouknailedit)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis