Yra vienas plaukų atspalvis, kuris ryškiausiai dominuos 2022 metų grožio olimpe

Tikriausiai jau girdėjote apie plaukų spalvą, pavadintą „expensive blonde“ – prabangią plaukų spalvą, kuri išpopuliarėjo 2021 m. žiemą ir bus 2022 m. plaukų spalvų tendencijų lyderė.

Ši spalva skirta siekiant plaukams suteikti purumo ir ypatingo blizgesio, kad jie atrodytų kuo sveikesni. Nesvarbu, ar jau turite šviesius plaukus, ar ketinate juos šviesinti, tikriausiai žinote, kad galite rinktis iš daugybės skirtingų atspalvių. „Expensive blonde“ yra stulbinantis ir nuostabus, tarsi saulės nubučiuotas atspalvis su daug švelnaus kontrasto.


„Skirtingai nei įprastos ledinės blondinės, „expensive blonde“ atspalvis linksta į šiltesnį ir gilesnį atspalvį“, – pasakoja Sharon Dorram, Kanados plaukų atspalvių ekspertė. „Dažant plaukus būtent šia technika, plaukai yra pašviesinami strategiškai išdėstytomis ryškiomis sruogomis. Norėdami įgauti „expensive blonde“ išvaizdą, būtinai užsukite į saloną. Namuose tokio rezultato nepasieksite, net naudodami įvairių atspalvių dažus“, – sako Sharon Dorram.


Dėl savo įvairialypių atspalvių šis atspalvis puikiai tinka prie visų odos tonų. „Atvykite į kirpyklą su nuotraukomis ir visada aptarkite su savo kirpėju, kokio šviesumo „expensive blonde“ įvaizdžio norite“, – sako specialistė. „Užuot prašydami universalios spalvos ar balayage, pradėkite nuo šiltesnio pagrindinio atspalvio, pavyzdžiui, auksinės blondinės atspalvio. Skirtingai nuo įprastos balayage technikos, „expensive blonde“ atspalvis neturi tokio didelio spalvinio kontrasto. Šiame atspalvyje pinasi daug švelnesnis, prabangesnių atspalvių derinys“, – sako Sharon Dorram.


Pasisemkite įkvėpimo būsimoms šukuosenoms:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis