Vizažistė Žiedūnė Sabaliauskaitė: „Yra kelios ryškiausios 2022 metų šiltojo sezono makiažo tendencijos“

Pavasaris simbolizuoja atgimimą ir naują pradžią, o visa tai atsispindi ne tik gamtoje, bet ir mūsų išvaizdoje. Būtent pavasarį daugelis moterų bei merginų nori atsinaujinti, išbandyti naują įvaizdį, grožio produktus ar makiažo technikas.

Laikas atsisveikinti su tamsių spalvų paletėmis, primenančiomis žiemos sezoną ir pasitikti pavasarį atnaujinant savo kosmetinę ryškiomis ir gaivumo bei spindesio suteikiančiomis grožio priemonėmis. Pakalbinome makiažo profesionalę, vizažistę Žiedūnę Sabaliauskaitę norėdami sužinoti, kokios makiažo tendencijos vyraus ateinančiu pavasario sezonu.


Žiedūnė Sabaliauskaitė
Žiedūnė Sabaliauskaitė
Asm. albumo nuotr.
Kokie yra šiltojo sezono makiažo akcentai, į kuriuos turėtume atkreipti dėmesį?


Šį sezoną populiariausia tendencija, kalbant apie bendrą įvaizdį - tai sveika, minimalistinė, tarsi nuogaoda ir ją papildantys ryškesni akcentai - akys, lūpos, skruostai. Artėjančiu sezonu labai populiarios taps priemonės, kurios ne tik maskuoja odos netobulumus, bet ir ją puoselėja, pavyzdžiui, makiažo pagrindas su serumo savybėmis. Ši priemonė ne tik suteikia odai norimą atspalvį, išlygina odą bei suteikia jai skaistumo, o kartu ir drėkina, maitina ir puoselėja odą.Žiedūnės Sabaliauskaitės atliktas makiažas
Žiedūnės Sabaliauskaitės atliktas makiažas
Asm. albumo nuotr.Ką verta žinoti apie akių makiažą? Kaip bus madinga ryškinti akis?


Akys - viena iš tų veido dalių, kurias ryškiname siekdamos išskirtinio efekto. Šiltuoju sezonu bus madingi grafiški, ryškūs, net neoniniai akių pravedimai, taip pat ryškūs šešėliai, įvairiausi blizgučiai. Atliekant akių makiažą tikrai bus galima leisti pasireikšti kūrybiškumui ir fantazijai! Žiedūnės Sabaliauskaitės atliktas makiažas
Žiedūnės Sabaliauskaitės atliktas makiažas
Asm. albumo nuotr.Aktualu ir antakių formavimo mados. Ar šiltąjį sezoną bus vis dar madingi natūralūs antakiai, kurie dominavo grožio olimpe praėjusiais metais?


Natūralūs ir veido formą atitinkantys antakiai bus madingi visada. Per tamsūs, griežtų formų ar labai nuploninti antakiai ne tik nėra madinga, bet ir gali sendinti. Tad ateinančiu sezonu taip pat rekomenduojama išlaikyti natūralią, vešlių antakių išvaizdą. Verta įsigyti antakių vašką, kuris užfiksuoja plaukelius - juo sušukavus antakius, galima išgauti vešlesnių antakių efektą.Žiedūnės Sabaliauskaitės atliktas makiažas
Žiedūnės Sabaliauskaitės atliktas makiažas
Asm. albumo nuotr.


Atliekant makiažą dauguma paryškiname ir skruostus. Kas naujo skruostų makiažo srityje?


Nors skaistalai yra makiažo klasika, ateinantį sezoną jie tiesiog atgis ir taps ypač madingi. Jais netgi galima lengvai pakontūruoti veidą. Skaistalai veidui suteikia gaivesnį įspūdį, taip pat jaunatviškumo, tačiau svarbu išsirinkti tinkamą skaistalų atspalvį ir skaistalų tekstūrą. Šaltesni rožiniai atspalviai yra tinkami šviesios odos savininkėms, o štai persiko atspalviai - tamsesnio gymio merginoms. Švytėjimo dalelių savyje turinčius skaistalus rekomenduoju sausos odos savininkėms. Ypač gražų efektą taip pat suteikia kreminiai skaistalai.Žiedūnės Sabaliauskaitės atliktas makiažas
Žiedūnės Sabaliauskaitės atliktas makiažas
Asm. albumo nuotr.


Be lūpdažio ar lūpų blizgio neišsiverčiame nei viena. Kokios lūpų makiažo tendencijos šiltuoju metų sezonu bus ant bangos?


Šį sezoną labai madingos ryškios lūpos. Paryškinus lūpas ryškia spalva, nebūtina atlikti viso makiažo. Atvirkščiai - minimalistinė oda, blakstienų tušu paryškintos akys ir ryškios lūpos kaip pagrindinis makiažo akcentas sukurs stilingą įvaizdį. Itin tendencingos rožinių atspalvių lūpos - nuo ryškios, įsimintinos rožinės iki švelnios, pastelinės rožinės. Na, o toms moterims ir merginoms, kurios nemėgsta ryškių lūpų, verta žinoti, kad sveikai atrodančios, blizgiu sudrėkintos lūpos visada tiks tiek renkantis kasdieninį, tiek ir vakarinį makiažą.


Žiedūnės Sabaliauskaitės atliktas makiažas
Žiedūnės Sabaliauskaitės atliktas makiažas
Asm. albumo nuotr.


O kokios kosmetikos priemonės artėjančiu pavasario sezonu papildys tavo, kaip vizažo meistrės, kosmetinę?


Mano kosmetinę ateinantį sezoną tikrai papildys serumo pagrindo makiažo pagrindas, puoselėjantis odą ir sukuriantis švytinčios bei sveikos odos efektą. Taip pat ketinu papildyti savo makiažo kolekciją kreminiais rausvais skaistalais, kuriuos galima panaudoti ir paryškinant lūpas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis