JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kokia hialurono rūgšties galia žmogaus kūnui?

Kokia hialurono rūgšties galia žmogaus kūnui?

Hialurono rūgštį galima laikyti statybine medžiaga, kuri puikiai palaiko balansą tarp sveiko kūno ir sveikatos. Hialurono rūgštis širdžiai, odai, sąnariams, plaukams suteikia audinių sienelių stiprumą, jų elastingumą bei nuolatinį atsinaujinimą. Hialurono rūgšties yra gausu mūsų organizme, tačiau augant metams, tas kiekis nuolat mažėja, todėl reikia griebtis tam tikrų priemonių, kurios padėtų sugrąžintų reikiamą jo kiekį mūsų organizmui.

Kokią naudą hialurono rūgštis suteikia sąnariams?

Dauguma žmonių žino, kad hialurono rūgštis yra svarbi tada, kai norima palaikyti elastingą ir skaisčią veido odą. Tačiau tai tikrai nėra vienas ir paskutinis šios medžiagos privalumas. Svarbu paminėti, kad hialurono rūgštis yra ypatingai naudinga ir mūsų sąnarių bei kremzlių veiklai. Hialuronas mažina jų skausmą, stiprina sausgysles ir raiščius. Nuolatinis ir reguliarus hialurono rūgšties papildų vartojimas padeda atstatyti kremzlių būklę, todėl tokiu atveju sumažėja nuolatinis juntamas skausmas vaikščiojant. Net jeigu sergate artritu arba osteoporoze, laisvai galite vartoti hialurono rūgštį – tai padės sumažins šių ligų nuolatinį atsinaujinimą.

Kokie yra hialurono rūgšties tipai?

Hialurono rūgštis yra skirstomas į tris rūšis: geriamoji, injekcinė ir tepamoji. Nereikėtų pamiršti, kad jeigu vartojate hialurono rūgštį, tuomet turite kartu gerti ir vitaminus (C ir E) bei kolageną. Šis sveikatos paketas padės greičiau pasiekti norimų rezultatų, o tai reiškia ne tik sveika oda, bet ir stiprūs plaukai, nagai.  

Geriamoji hialurono rūgštis. Šios rūšies hialurono rūgštis gali būti jūrinės arba gyvulinės kilmės. Tam, kad pasimatytų norimas rezultatas, reikia suvartoti bent vieną hialurono rūgšties kursą. Geriamoji hialurono rūgštis puikiai tinka tiems žmonėms, kurie aktyviai sportuoja, dirba fizinį darbą arba turi antsvorio. Faktas, kad šių žmonių tipui, žymiai greičiau sudyla sąnariai, nes jie gauna itin nemažą krūvį. Tam, kad sąnariai ir kremzlės greičiau atsistatytų reikia vartoti geriamą hialurono rūgštį kartu su vitaminu C. Taip pat šis vitaminas skatina natūralų šios medžiagos gamybą organizme. 

Hialurono rūgštis
Hialurono rūgštis
Shutterstock nuotr.

Injekcinė hialurono rūgštis. Šios procedūros principas – po odą suleisti specialaus medikamento, kuris skatina natūralios hialurono rūgšties gamybą mūsų organizme. Injekcinės procedūros dėka, hialurono rūgštį galima aptikti net ir pačiuose giliausiuose odos sluoksniuose. Jau net po pirmos procedūros, rezultatas yra akivaizdus ir matomas (oda būna žymiai stangresnė ir lygesnė) bei svarbu pabrėžti, kad rezultato poveikis yra ilgalaikis. Ši procedūra tinka tiems žmonėms, kurių paakiai yra įdubę, turi papilkėjusią paakių odą, maišelius po akimis. Suleidus stimuliuojančios medžiagos ir suaktyvėjus hialurono rūgščiai, šios problemos pradeda mažėti. 

Tepama hialurono rūgštis. Šios rūšies hialurono rūgštis naudojama norint apsaugoti odą nuo aplinkos poveikio ir nuolat gerinti pačios odos būklę. Vienintelis šios priemonės minusas yra toks, jog ji dažniausiai pasilieka odos paviršiuje. Žinoma, veido kremai, serumai ir geliai, kuriuose yra hialurono rūgšties apsaugo odos paviršių nuo išsausėjimo ir blogų saulės spindulių. Nuolat naudojant tokius veido kremus, gelius ar serumas – turėsite elastingą, šviesią bei jaunatvišką odą. 

Kokiuose maisto produktuose gausu hialurono rūgšties?

Tam, kad galėtumėte natūraliomis priemonėmis kaupti hialurono rūgštį savo organizme, reikia pasirinkti tam tikrus maisto produktus. Hialurono rūgšties gausu: kiaušiniuose, citrusiniuose vaisiuose, riebiose žuvyse, daržovėse (ypač česnakuose). Jeigu į savo mitybos racioną įtrauksite šiuos maisto produktus – sveiku kūnu ir skaisčiu veidu džiaugsitės tikrai ne vienerius metus!

Mano išsaugoti straipsniai