Kaip išsirinkti makiažo šepetėlius, kurie nenuviltų?

Esame ne kartą girdėję, jog makiažo kokybę nulemia ne tik pasirinktos priemones, tačiau ir makiažo šepetėliai ar kempinėlės. Norint išgauti pati geriausią rezultatą, dažniausiai moterys yra sukaupusios kosmetinėje ne vieną ir ne du įvairių formų bei firmų makiažo įrankių. Tačiau kaip išsirinkti tinkamus produktus, kad Jūsų darbas taptų lengvesnis, o makiažas atrodytų stulbinančiai?

DOUGLAS ekspertai jums pateikia 6 faktus, kurie padės išsirinkti tinkamus makiažo šepetėlius:


1.   Natūralus plaukas ar sintetinis


Kai kurie makiažo specialistai teigia, kad natūralaus plauko šepetėliai yra pranašesni už sintetinius. Tačiau sintetinio plaušo technologija pasiekė tokį lygį, kad dauguma žmonių jų net neatskiria.


2.  Natūralus plaukas – sabalio bei ožkos kailis 


Jei vis dėlto nusprendėte rinktis natūralių plaukų šepetėlį, specialistai rekomenduoja rinktis sabalio kailį – šis plaukas puikiai išlaiko nedidelių šepetėlių formą. Norint įsigyti didesnius, reikėtų atsižvelgti į šepetėlius, pagamintus iš ožkos kailio.


3.  Makiažo pagrindui, maskavimui, lūpoms – sintetiniai šereliai


Viena iš pagrindinių savybių, dėl ko sintetiniai šereliai yra labiau tinkami šioms makiažo funkcijoms yra ta, kad į juos kreminės tekstūros produktai ne taip įsigeria.Mergina, makiažo šepetėliai
Mergina, makiažo šepetėliai
Shutterstock nuotr.4.  Ilgesnis makiažo šepetėlio kotas


Ši šepetėlio dalis dažniausiai būna medinė arba plastmasinė, tačiau makiažo ekspertai teigia, jog patogiausia yra naudoti ilgesnio bei didesnio koto šepetėlius.


5.  Metalinis žiedas, kuris suspaudžia šerelius ir juos sujungia su kotu, turi tvirtai laikytis ir būti be jokių siūlių ir sujungimų.


Tinkamiausi žiedai yra pagaminti iš žalvario, nikelio ir geležies. Šios medžiagos, lyginant su kitomis, yra neutraliausios veido odai.Makiažo šepetėliai
Makiažo šepetėliai
Shutterstock nuotr.6.  Šepetėlio kaina


Atsižvelgdami į savo finansines galimybes, rinkitės jums labiausiai tinkančius šepetėlų variantus. Jiems išleidžiama pinigų suma turėtų neviršyti 20 procentų visoms makiažo priemonėms skiriamo biudžeto.


Vertėtų atsiminti ir tai, jog šepetėlių kokybė ir išsilaikymas priklauso ne tik nuo gamintojo, tačiau ir nuo priežiūros. Jei makiažo šepetėlius naudojate dažnai, plaukite juos bent kartą per savaitę. Po kiekvieno panaudojimo nuvalykite specialiu valikliu. Taip pat, renkantis makiažo šepetėlius, nebijokite parduotuvėse pasitarti su konsultantais. Apačioje rasite įvairių šepetėlių bei jų priežiūrai skirtų produktų rekomendacijų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis