Profesionalai pataria: 5 būdai džiaugtis išraiškingais antakiais

 

Per kelis dešimtmečius antakių mados keitėsi greitai. Kadaise moterys troško lenktų plonyčių, vėliau tankių ir vešlių antakių, dažė juos juodai, rudai, šukavo į viršų ir į apačią. Elgėsi taip, kaip diktavo to meto stilius, nes daugelis moterų sutiks, kad antakių forma – bene svarbiausias veido akcentas, kurį natūraliais būdais ir šiuolaikine technika nesunku koreguoti. Štai penki patarimai, padėsiantys turėti jums tinkančius antakius ir šitaip paryškinti gražiausius veido bruožus.

Įžvalgomis dalinasi dešimties metų patirtį šioje srityje sukaupusi permanentinio makiažo meistrė, „Clinic Emilijos Permanent“ įkūrėja Emilija Petrulytė.

 

Šukavimas ir masažas

 

Pirmiausia antakių plaukelius sušukuokite prieš augimą, o paskui plaukų augimo kryptimi. Pirštais, taškiniu būdu, suimkite odą ir ją masažuodami spauskite nuo nosies tiltelio iki smilkinių. Šio masažo pakaks du ar tris kartus per dieną. Nepamirškite masažuoti srities aplink akis ir virš jų. Šitaip pagerinsite kraujotaką ir pažadinsite miegančius plauko folikulus. Masažai pastebimai paspartina augimą ir pagerina plauko kokybę.Šukavimas ir masažas
Šukavimas ir masažas
Shutterstock nuotr.


 

Tepimas aliejukais

 

Aukštos kokybės natūralūs aliejai padeda storinti antakius per gana trumpą laiką. Svarbu žinoti, kaip tam tikrą aliejų naudoti. Persikų ir migdolų aliejai efektyviausiai veikia, jeigu su jais darysite 10-15 minučių kompresus. Ricinos aliejų ir raudonųjų pipirų tinktūrą geriausia tepti teptuku. Ricinos aliejumi užteptus antakius galima palikti per naktį, o raudonųjų pipirų aliejų užtepę ant antakių laikykite ne ilgiau kaip pusvalandį.

 

Nepešiokite

 

Jeigu jūsų antakių nepavadinsi nei tankiais, nei gražiais, greičiausiai kažką darote ne taip – laikas grąžinti jiems pradinę formą. Norėdami tai padaryti, keletą mėnesių netaisykite jų formos. Iššūkis kiekvienai moteriai, bet išties verta pakentėti. Visus šiuos kelis mėnesius antakių plaukelius tepkite aliejais, kad šie stiprėtų, jų nedažykite cheminės sudėties dažais.

 

Kruopščiai nuvalykite makiažą

 

Prieš miegą visada nusivalykite dekoratyvinės kosmetikos likučius. Nakčiai paliktas makiažas neigiamai veikia ne tik veido odą, bet ir antakius, blakstienas. Plaukeliai lūžinėja, plonėja, silpsta antakių ir blakstienų plauko folikulas. Norėdami pašalinti makiažą naudokite specialiai sukurtą makiažo valiklį pagal savo odos tipą. Pamirškite muilą, nes jis sausina odą ir plonina natūralius plaukelius. Nuprausę veidą antakius formuokite specialiai tam skirtu švariu šepetėliu.Kruopščiai nuvalykite makiažą
Kruopščiai nuvalykite makiažą
Shutterstock nuotr.


 

Aparatinė plaukelinė technika

 

Ši itin daug kruopštumo reikalaujanti sudėtinga technika sugrįžta su trenksmu. Daugelis pasaulinio lygio ilgalaikio makiažo meistrų vėl atsigręžia į plaukelių piešimo techniką tam skirtu aparatu. Tai – tas pats ilgalaikis (permanentinis) makiažas, mikropigmentacija, atliekama tuo pačiu aparatu kaip ir antakių šešėliavimas, tik vietoje šešėliavimo yra piešiami plaukeliai. Vadinamasis mikrobleidingas – ne aparatinė ilgalaikio antakių makiažo technika, tačiau plaukeliai irgi gali būti piešiami. Tik atrodys ne taip natūraliai. Naujoji aparatinė plaukelinė technika turi daugiau galimybių, nes nesunkiai prisitaiko prie natūralios plaukelių augimo krypties, aparatu pripiešiant plaukelius ten, kur jų labiausiai trūksta. Mikrobleidingas tokios galimybės neturi. „Tikiu, kad ateityje aparatinė plaukelių technika bus numeris vienas, antakių ilgalaikio makiažo srityje,“ – sako patyrusi permanentinio makiažo meistrė Emilija Petrulytė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis