Svarbiausios atilkėjos Dua Lipa grožio taisyklės

Dua Lipa - viena garsiausių šiandienos muzikančių. Dirbusi modeliu, 2014 m. Ji pasirašė sutartį su „Warner Bros. Records“ ir 2017 m. išleido savo vardinį debiutinį albumą, sulaukusį didžiulo populiarumo. Mergina ne tik labai talentinga, bet ir žavinga. Mums ji atskleidė savo svarbiausias grožio paslaptis!

Sveika mityba


Sportas ir sveika mityba Dua - nieko naujo. Tačiau dietoms ji taria griežtą „ne“: "Nesuprantu, kaip žmonės gali laikytis dietų, drausti sau valgyti tam tikrą maistą, o paskui jaustis apgailėtinai... Ne, dietos - ne man. Jeigu esu alkana ir neturiu galimybės pavalgyti - prie manęs nesiartinkit, nes būnu labai pikta. Todėl mano rankinėje visuomet galima rasti obuolį ar sveikuolių batonėlį.“ - savo mitybos subtilybes atskleidė Dua.


Makiažo subtilybės


„Pati pirma makiažo priemonė, kurią naudoju, yra skaistalai. Koncertams mane ruošiantys makiažo meistrai pirmiausiai nuvalo veidą toniku, tuomet patepa drėkinamuoju kremu ir, prieš tepdami makiažo pagrindą, tepa skaistalus. Taip veidas atrodo natūralesnis ir gyvesnis, it švytintis. Tačiau merginos dažnai pamiršta, kad tikroji grožio paslaptis – pasitikėjimas savimi“, - Dua atskleidžia savo makiažo subtilybes.Dua Lipa
Dua Lipa
Vida PressMažai kosmetikos


Dua tenka atlaikyti grimo ataką prieš koncertus, todėl kasdien atlikėja dažosi tik blakstienas. Auksinė taisyklė - prieš einant miegoti nusivalyk makiažą, kitaip ir per naktį gali rastis spuogai! Dua lepina savo išvargusią odą ekologiškais kremais ir masažu. Ji įsitikinusi, kad oda greitai pripranta prie vienodos priežiūros, todėl atlikėja mielai išbando naujus kūno priežiūros produktus. „Mėgstu odos šveitiklį. Po šveitimo jaučiuosi atsinaujinusi, ypač, kai užbaigiu procedūrą kūno sviestu.“ - gražios odos atradimų neslėpė Dua.


Natūrali veido odos priežiūra


Natūrali makiažo valymo priemonė visada bus naudingesnė už cheminę - tą tikrai žino Dua. O ją pasidaryti nesudėtinga: vatos diskelį sušlapink ir patepk nedideliu kiekiu natūralaus aliejaus. Tada jau galima švelniai nuvalyti kosmetiką nuo veido. Tokiu būdu veidas bus ne tik švarus, bet ir „pamaitintas“.Dua Lipa (kairėje)
Dua Lipa (kairėje)
Vida PressPlaukų priežiūra


Daugelis merginų svajoja turėti tokius plaukus kaip Dua. Tačiau ji atskleidžia, kad jos plaukai tikrai nekelia daug rūpesčių. „Plaukų priežiūros priemones dažnai keičiu, nenoriu, kad plaukai prarastų žvilgesį. Dievinu greito veikimo kondicionierius, juos naudoju kaskart po dušo. Geriausias vaistas pavargusiems plaukams - kirpimas“ - sveikais plaukais džiaugėsi Dua.


Tinkami vitaminai


Grožis prasideda plaukų šaknyse, todėl Dua vartoja žuvų taukus ir vitaminų kompleksus plaukams. Tiesa, maisto papildai parodo pirmuosius rezultatus tik po 6 mėnesių, todėl linkime kantrybės!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis