Madingiausios lūpų spalvos 2021 m. rudens sezonui

Kokios lūpų spalvos rudens sezonu bus pačios madingiausios?

Rudenį grįžta ryškių lūpų tendencija, vienos madingiausių - prisirpusios it uogos: vyšnios, avietės, braškės, serbentai ir t.t. Jei nori atrodyti subtiliau, rinkis matinio efekto lūpų dažus, jei žaismingiau - kreminės tekstūros ar blizgį.


Mergina, braškių atspalvio lūpos
Mergina, braškių atspalvio lūpos
Shutterstock nuotr.Mergina, serbentų atspalvio lūpos
Mergina, serbentų atspalvio lūpos
Shutterstock nuotr.Patarimas! Svarbu nepersistengti, rinkdamasi sodrias lūpas, likusį makiažą išlaikyk kuo paprastesnį. Tiks neutralūs rusvi, perlamutro ar kreminiai akių šėšėliai ir tušu paryškintos blakstienos - tai viskas, ko reikia.


Vasaros naujiena tapusios oranžinės lūpos taip pat persikelia į rudens sezoną, tik keičiasi atspalvių gama. Jei vasarą vyravo skaisti raudonai oranžinė ir iš tolo šviečiantis neonas, rudeniop išpopuliarės koralų bei persikų oranžinė, plytų atspalvis, oranžinė maišyta su tamsia raudona. Galima sakyti, kad įkvėpimo lūpų spalvai nesuklysi ieškodama rudeniškuose medžių lapuose. Pirkdama lūpų dažus atkreipk dėmesį į kremines tekstūras, tokiais dažais ne tik lengvai ir lygiai padengsi lūpas, bet ir jas pamaitinsi, sudrėkinsi.
Mergina, oranžinės lūpos
Mergina, oranžinės lūpos
Shutterstock nuotr.Mergina, rudo atspalvio lūpos
Mergina, rudo atspalvio lūpos
Shutterstock nuotr.Patarimas! Nori švelnaus įvaizdžio - tuomet lūpdažiu patepk piršto pagalvėlę ir lūpas tik patapšnok pirštų galiukais. Jei nusiteikei ryškesniam įvaizdžiui - lūpas apvesk tinkančios spalvos pieštuku, o dažus tepk specialiu teptuku.


Šaltuoju sezonu grožio karaliene tampa burgundiško vyno arba bordinė spalva, jai talkina įvairūs tamsiai raudoni ir violetiniai atspalviai. 2021 m. ruduo - ne išimtis, madingos sodrios ir tamsios lūpos lyg fatališkos vampyrės.Mergina, violetinio atspalvio lūpos
Mergina, violetinio atspalvio lūpos
Shutterstock nuotr.Patarimas! Prieš dažant lūpas tamsia spalva būtina naudoti pieštuką. Jis užtikrins, kad dažai neišbėgtų į mažas raukšleles apie lūpas, kad šios atrodytų tvarkingai. Paryškinusi lūpas tamsiai raudonais ar violetiniais dažais, prie jų priglausk vienkartinę nosinaitę, tuomet lūpos atrodys tarytum šilkinės, o įvaizdis - natūralesnis. Gali vos už odos atspalvį šviesesniu pieštuku pabrėžti viršutinės lūpos vingį (esantį po nosimi), kad lūpų bangelės būtų išraiškingesnės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis