„Atwins“ stilistų patarimai: plaukų purumas ar apimtis

Švara, gaiva ir natūralus purumas – tai niekad iš mados neišeinantis gražių plaukų efektas. Elektroninės plaukų priežiūros produktų parduotuvės ATWINS ekspertai pataria, kaip sukurti purumą – ir kaip jį išlaikyti, kad džiaugtumėtės lengvai vėjyje besiplaikstančiais, papurusiais plaukais.

Purumas, kaip plaukų savybė, dažnai painiojamas su žodžiu „apimtis“: pasak kūrybinės komandos Atwins nario, plaukų stilisto Andriaus Mašausko, visų pirma purumas, kitaip nei plaukų apimtis, neturi fiksacijos – tai tiesiog švarūs, natūraliai purūs, birūs plaukai: „Palyginsiu taip primityviai: įsivaizduokite liūtą ir lamą. Tai štai, panašus skirtumas būtų tarp apimties ir purumo. Vėlimai šukuojant, plaukų atkėlimas nuo šaknų – tai apimtis. O išplauta galva ir natūraliai papurę plaukai – tai purumas. Kažkada apimties kūrimas buvo labai madingas, tačiau šiuo metu natūralus purumas yra neabejotinas lyderis, kurio trokšta dauguma klientų“.Andrius Mašauskas
Andrius Mašauskas
Organizatorių archyvasTad kas yra didžiausi purumo priešai – kodėl vietoje purių, birių plaukų turime sukritusias, sulipusias sruogas?


Plaukų stilistai atsako paprasta formule: produktasilgismasė.


Didžiausias purumo priešas – netinkami plaukų priežiūros ir formavimo produktai. Pradedant šampūnu, kuris užtikrina švarą bei išvalo, ir baigiant plaukų kaukėmis, kremais, formavimui skirtais purškikliais ir kitais produktais.


Antra purių plaukų sąlyga: tinkamas jų ilgis. Ilgi, stori plaukai vargiai bus purūs – nes paprasčiausiai plaukus nusvarina jų natūralus svoris, prispaudžiantis prie galvos ir neleidžiantis sukurti purumo efekto.


Purumui įtakos turi ir plaukų storis – masė: jei plaukai labai stori ir ilgesni – jie bus sukritę nuo savo svorio. Kita vertus, ploni plaukai greičiau susiriebaluoja, ir tuomet taip pat sukrenta, prisiploja prie galvos odos. Ypač vargsta tie plonų plaukų savininkai, kurie turi riebią galvos odą – tuomet plaukai sparčiai sulimpa į sruogeles, jų masė sumažėja ir vizualiai purumo nebelieka labai greitai. Tokiai problemai spręsti profesionalai turi pasiteisinusį sprendimą.


„Dažnai klientai nustemba, kai pasiūlau galvą plauti ne vienu, bet dviem šampūnais. Tačiau būtent toks sprendimas geriausiai tinka turintiems riebią galvos odą ir plonus plaukus: ties galvos oda naudojamas šampūnas, skirtas riebios odos problemai spręsti, o ilgiui/galams – kitas, atitaikytas pagal plaukų struktūrą. Efektas nustebina net didžiausius skeptikus!“ – sako A. Mašauskas.


Ar purumui gali turėti įtakos kirpimas? Meistrai sako, kad neabejotinai taip. Juk parenkant tinkamiausią kirpimą įsigilinama į žmogaus kompleksiją – veido formą, ūgį, plaukų struktūrą. Tad teisingo ilgio ir silueto parinkimas, kirpimo technikų miksavimas leidžia žmogui kasdien mėgautis lengviau suvaldomais plaukais ir, žinoma, tuo pačiu purumu.Mergina, šukuosena
Mergina, šukuosena
Organizatorių archyvas„Labai svarbu į kiekvieną atvejį žvelgti individualiai – parinkti svorio ir ilgio balansą. Netinkamai jį parinkęs, gali vietoje purumo gauti daug apimties, su kuria žmogui kasdienybėje bus itin sunku tvarkytis,“ – perspėja A. Mašauskas.


Kuriantys ir saugantys purumą


Pirmoji ir labai svari purumo kūrimo priemonė – gerai valantis šampūnas, kuris veiksmingai nuriebalina galvos odą ir plaukus. Pavyzdžiui, evo Springsclean šampūnas, pašalinantis produktų apnašas, nešvarumus ir riebalų perteklių, bet tausojantis spalvą ir mažinantis šiaušimąsi.


Antras svarbus etapas – plaukų drėkinimas: tam reikėtų rinktis priemones, kurios neapsunkina plaukų. Paprastai tam tinka nenuplaunami drėkikliai, kurie lengvai padengia plaukus, juos drėkina, bet nesuriebalina ir padeda ilgiau išsaugoti purumą. Tokie kaip evo Head Mistress glotninantis kremas arba Nook Artisan Lisciolina glotnumo kremas. Šiuos ir kitus produktus galite įsigyti internetu.Mergina, šukuosena
Mergina, šukuosena
Organizatorių archyvasKad uždarytumėte plaukų žvynelius ir sumažintumėte šiaušimąsi – pagelbės evo Baby Got Bounce rūgštinė purškiama kaukė, kuri suteikia drėgmės, atkuria plaukų struktūrą, pripildo juos ir kondicionuoja. Arba Nook Magic Arganoil Wondetfull kreminės putos, kurios atkuria plaukų struktūrą, apsaugo plaukų kutikulę ir ypa

tinka sukritusiems, ploniems plaukams.


Kaukes ir kondicionierius svarbu pasirinkti pagal esamą struktūra ir būklę: vienokio produkto reikės tiesiems plaukams, visai kitokio – garbanotiems, linkusiems pūstis ar dažytiems plaukams. Priemonė turi ne tik spręsti problemą, bet kartu būti kiek įmanoma lengvesnė, mažiausiai riebi evo glutony ar Nook Magic Arganoil Extra Volume linija.


Trečias žingsnis į purumą – formavimo priemonės: jas reikėtų rinktis tokias, kurios nuriebina galvos odą ir plaukus, su labai nedidele fiksacija arba visai be jos. Pavyzdžiui, evo Salty Dog jūros migla, suteikianti plaukams matiškumo ir druskingos struktūros, Nook Arisan Hair In The Wind lengvos fiksacijos purškalas, kuris neišdžiovina plaukų ir suteikia jiems apimties, struktūriškumo.Užsakymo nr.: PT_69394

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis