Populiariausios plaukus šviesinančios technikos

Artėja rugsėjis. Mokykla, universitetas, nauji darbai visuomet daro įtaką ir mūsų išvaizdos pokyčiams - nemažai panelių prieš rugsejį siekia atsinaujinti.

Vasara yra metas, kai plaukus nušviesina saulė, tačiau trokštančiomis paryškinti plaukų šviesumą, būtina apsilankyti pas kirpėją.


Nesvarbu - tavo plaukai šviesūs ar tamsesni, semkis idėjų iš naujausių ir populiariausių šviesiaplaukių plaukų dažymo technikų.


Babylights (šviesios, smulkios sruogelės)


Šviesių atspalvių plaukus turinčioms merginoms verta išbandyti sruogelių dažymą. Dabar madingos tik šiek tiek už tikrą plaukų atspalvį šviesesnės sruogos. Nebūtina marginti visų plaukų - užtenka vos kelių sruogų aplink veidą, jog plaukų įvaizdis taptų žaismingesnis.


Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press


„Totaliai“ balta


Platininės blondinės įvaizdis kadaise buvo itin madingas, o dabar vėl grįžta į šviesiaplaukių frontą. Tai ganėtinai rizikinga plaukų dažymo technika, mat tinka ji tikrai ne visoms. Todėl jei užsimanei baltų it sniegas plaukų, būtinai pasikonsultuok su profesionalu. Dažnai tokia plaukų šukuosena tinka tik šviesesnio gymio merginoms. Atmink, jei plaukus nuspręsi balinti, puikiai tiks rausvos sruogelės.


Iggy Azalea
Iggy Azalea
Vida Press


Sombré​


Populiariąją ombré​ techniką pralenkusi jos antrininkė tinka rudų atspalvių plaukų merginoms. Subtilesnis nei ombré plaukų šviesinimo tipas labai tinka toms, kurių plaukai yra nedažyti, tačiau jos nori pagyvinti plaukus. Paprašyk kirpėjos, jog ši plaukų galiukus pamargintų garstyčių ar aukso atspalvio sruogelėmis.​


Lucy Hale
Lucy Hale
Vida Press


Stonewash (akmens atspalvis)


Nors pilko atspalvio purtosi daugelis merginų, kalbant apie plaukų pašviesinimą jis yra itin madingas. Šį plaukų atspalvį gali rinktis ir šviesesnius, ir tamsesnius plaukus turinčios merginos. Pati net nemėgink dažyti plaukų šia spalvą, plaukų dažymą palik profesionalams.Stonewash (akmens atspalvis)
Stonewash (akmens atspalvis)
Vida PressParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis