4 kūno tipai: atrask, ko reikia tavo kūnui

Mūsų kūnai skirtingais gyvenimo laikotarpiais būna skirtingos būsenos. Kartais mes patys nežinome, kas jam šiuo metu geriausia ir naudingiausia. Tam, kad neklaidžioti painiais grožio ir masažų namų internetinių puslapių labirintais ieškant kas tinka tau labiausiai, masažo specialistė Simona Mikalauskaitė išskyrė 4 Kūno tipus, kurie, anot kūno ekspertės, reikalauja ir atitinkamo masažo.

Kuris tipas ir masažas yra TAVO? Atrask, ko šiandien reikia tavo kūnui:

1. Pilnos kojos JŪROS – šiam tipui būdinga patinusios čiurnos (dažnai maišoma su storomis blauzdomis, nors iš tiesų tai yra susikaupęs vanduo), juodi ar paburkę paakiai, sunkios kojos, apatinės pilvuko dalies išsipūtimas. Naudingiausias limfodrenažinis masažas, kuris išvarys skysčių perteklių, suaktyvins imunitetą.

2. Ponas APELSINAS–atpažinti, kad masažo šį kartą reikia ne jūsų raumenims ar sielai, o būtent odai, galite gana paprastai. Tiesiog reikia atsakyti sau į klausimą: ar kartais atrodo, kad odos sluoksnis tarsi atsiklijavęs nuo raumenų ir primena drebučius po plėvele? O gal yra akivaizdžių odos raukšlių ant kurių užkritusi odos klostė? Gal jūs nepatenkinta savo šlaunų ir užpakaliuko išvaizda? Jeigu į kažkurį klausimą atsakėte teigiamai greičiausiai šiuo metu Jums reikia anticeliulitinio, odą stangrinančio masažo.

3. Raumuo kaip AKMUO – šio tipo kūnui būdingi raumenų skausmai ir įtampa. Kartais gali atrodyti, kad skauda sąnarius ar stuburą, bet identifikuoti skausmo priežastį gali padėti patyręs masažo specialistas. Jeigu atradote, kad priežastis glūdi raumenų išsibalansavime (raumenys vienoje kūno pusėje labiau susitraukę nei kitoje), persitempime, perkrovoje, tiesiog, dėl mažo judėjimo – geriausiaitiks klasikinis kvalifikuoto meistro atliekamas gydomasis ar švediškas masažas.

4. RAMYBĖS medžiotojas – tai kūno būsena, kada gali jaustis tokie fiziniai simptomai: galvos spaudimas, šiek tiek pakelti pečiai, stipriai sučiauptos lūpos, gali netgi jaustis ir fizinis raumenų įsitempimas ir skausmas, vidinis nerimas, nesibaigiantis varginančių minčių srautas. Tokios būsenos Jums idealiai tiks ritualiniai, atpalaiduojantys masažai, kurie visų pirma veikia nervų sistemą ir harmonizuoja. Jeigu šiuo metu kils pagunda nueiti į stiprų gydomąjį ir terapinį masažą, bijau, kad pasijausite kaip mušamas vaikas, todėl neskriauskite savęs.

Geras masažo specialistas pirmiausiai išklausys apie jūsų būseną bei pats pamatys tam tikrus jūsų kūno požymius ir pritaikys tikslingiausią masažą ar masažų ciklą, kad poveikis būtų geriausias. Jis žinos kokią masažo kompoziciją daryti ir kiek kokių skirtingų masažų atlikti kurso metu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis