5 patarimai, kaip naudojant plaukų tiesinimą plaukus pagražinti, o ne deginti

Kaip ištiesinti plaukus plaukų tiesintuvu, jog plaukus pagražintumėme, o ne degintume?

Temperatūra. Daugelis tiesintuvų per minutę įkaista net iki 220 laipsnių karščio. Šią funkciją užmiršk, nes taip degindama plaukus netruksi jų pažeisti. Temperatūra turi būti žemesnė nei 180 laipsnių, tuomet plaukai mažiau nukentės.


Rinkis tiesintuvą su keramikinėmis plokštelėmis. Jis tolygiau įkaista ir neleidžia plaukui degti ar net prisvilti!


Ribok tiesinimo procedūras. Jeigu iš prigimties turi garbanotus plaukus ir manai, kad jie tau visiškai netinka, žygiuok į gerą vardą turinčią kirpyklą, kurioje iš tavo garbanų kirpėja suformuos tau tinkančią šukuoseną. Tiesinimą palik tik šventėms, taip išsaugosi sveikus ir žvilgančius plaukus.


Karščiui atsparios priemonės tik dalinai apsaugo nuo karščio. Viena didžiausių merginų daromų klaidų yra manymas, kad jei naudoji priemones, saugančias nuo karščio, gali plaukus degint į sveikatą. Nėra tokios priemonės, kuri visiškai apsaugotų plaukus nuo karščio. Žinoma, prieš tiesinimą plaukus būtina tepti apsaugine priemone, bet tai nereiškia, kad jie nekenčia.


Kuo trumpiau plaukus liesi tiesintuvu, tuo mažiau jie nukentės. Todėl greitu judesiu prabrauk iššukuotus plaukus, lyg naudotum plaukų šepetį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis