Bellos Hadid išgarsinta grožio mada: lapės akių trokšta vis daugiau merginų

Šiomis dienomis tapo įmanoma pakeisti beveik kiekvieną savo veido centimetrą. Norite atsikratyti to guzelio ant nosies? Tam yra nechirurginių injekcinių vaistų. Ką daryti, jei norite, kad ant skruostų atsirastų porą mielų Mirandos Kerr duobučių? Tam yra skirta skruostų chirurgija.

Ir net nereikia sakyti, kokie įprasti ir kasdieniniai tapo lūpų užpildai. Tačiau yra viena tendencija, kurios galbūt dar nežinote - tai išvaizda, apibūdinama kaip „lapės akys“, kuri populiarėja grožio pramonėje. Dėka tokių garsių supermodelių kaip Kendall Jenner ir Bella Hadid, migdolo formos akys yra daugelio merginų siekiamybė.


Tad kas yra ta „lapės akių“ tendencija? Jei norite pakeisti savo akių formą, galite rinktis du skirtingus metodus: neinvazinį ir invazinį (chirurginį) variantą. Neinvazinis variantas - tai užpildų injekcija į išorinį akies kraštą, tam, kad būtų pakeltas antakis. Toks užpildų naudojimai sukuria laikinus estetinius pokyčius, kurie gali trukti iki dviejų metų. Kitame spektro gale yra chirurginės galimybės. Blefaroplastika yra oficialus plastinių operacijų, susijusių su akimis, pavadinimas. Jos metu reikia pašalinti odos ar riebalų perteklių tam, kad būtų atnaujinta ar pakoreguota akių forma. Kai kuriems pacientams geriausias pasirinkimas yra antakių pakėlimas.


Nors „lapės akys“ yra vis labiau ryškėjanti tendencija daugeliui žmonių ji atrodo neįprasta. Yra manančių, jog tokios operacijos ne gražina, o darko merginų bei moterų išvaizdą. Prieš apsvarstant galimybę pasipuošti „lapės akių“ įvaizdžiui, specialistai pataria gerai pagalvoti, ar tai verta daryti. Būtin atminti - tendencijos yra laikinos, todėl idealiausia pasirinkti tokią išvaizdą, kuri ilgą laiką asmeniškai jums tiks.View this post on Instagram

A post shared by Exposure (@exposure_aesthetics)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis