Grožis iš šaldytuvo: naminės veido kaukės, naikinančios odos problemas

Net neabejojam, kad vonioje turi ne vieną veido kaukę, kurios pakuotė žada stebuklingą tavo odos atgimimą.

Tačiau niekas geriau neatgaivina pavargusios veido odos nei namie gamintos ekologiškos kaukės. Panele.lt skaitytojos pasidalino savo metų metus naudojamų kaukių receptais, kuriuos tikrai verta išbandyti, jei nori pagerinti savo odos būklę. Taigi, metas į virtuvę!


STANGRINANTI VEIDO KAUKĖ


Receptas - Ramintos iš Utenos: „Džiaugiuosi, kad turiu nedaug priežiūros reikalaujančią odą. Kad ji neprarastų stangrumo ir sveiko švytėjimo, retkarčiais išbandau šią labai populiarią naminę kaukę."

Reikės:

1 kiaušinio baltymo

1 šaukšto medaus

1 šaukšto alyvuogių aliejaus


Ingredientus sumaišyk ir gautą masę tepk ant veido. Palaikyk 15 minučių ir nuplauk šiltu vandeniu. Po procedūros leisk veidui natūraliai išdžiūti.


PORAS VALANTI KAUKĖ


„Receptas - Mildos iš Kauno:„Ankščiau pirkdavau inkštirų pleistriukus, bet jie ne ką padėdavo. Išbandžiau šią kaukę, kuri išvalo net giliausius nešvarumus!"

Reikės:

1 šaukšto maistinės želatinos (be jokių skonių ar priemaišų)

1 šaukšto 2,5% riebumo pieno

Seno kosmetinio teptuko

Sumaišyk produktus dubenyje ir pašildyk mikrobangų krosnelėje 10 sekundžių ir teptuku užtepk veido probleminėse vietose. Palauk maždaug 10 minučių, kol masė sustings ir tada ja lupk kaip pleistrą nuo inkštirų. Likučius nuplauk šiltu vandeniu.


KAUKĖ NUO SPUOGŲ


Receptas - Aistės iš Raseinių: :„Mane nuo spuogų išgelbėjo šita paprasta, vos 2 ingredientus turinti, kaukė. Naudok ją kartą per savaitę ir džiaukis gražėjančia oda!"


Reikės:

1 kiaušinio baltymo

Pusės citrinos sulčių

Išplak kiaušinio baltymą, į jį išspausk citriną ir gautą masę tepk ant veido. Laikyk 10 minučių ir nuplauk šiltu vandeniu.


VALOMOJI VEIDO KAUKĖ


Receptas - Evelinos iš Vilniaus: „Man padėjo ši mano mišrią odą valanti kaukė su obuolių sultimis."

Reikės:

2 šaukštų kukurūzų miltų

1/3 puodelio obuolių sulčių

Berk miltus į indelį ir maišydama lėtai pilk sultis, kol gausi grietinės tirštumo masę. Tada sukamaisiais veido judesiais įmasažuok ją į veidą ir palaikyk 7-8 minutes. Nuplauk šiltu vandeniu ir patepk drėkinamuoju kremu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis