GROŽIO ANKETA. Grožio ir stiliaus blogerė Kamilė Kanapeckaitė: „Aklai nesivadovaukite grožio tendencijomis - atraskite tai, kas tinka iš tiesų

Neabejingos grožiui ir stiliui merginos tikrai bent kartą buvo užsukusios į Kamilės Kanapeckaitės Instagram profilį. Jame Kamilė ne tik aptaria karščiausias grožio ir stiliaus tendencijas, bet ir dalinasi naudingomis rekomendacijomis, kurios padeda nepaklysti kelyje renkantis tinkamiausią veido odos priežiūros produktą ar makiažo priemonę.

Kamilė neseniai kartu su „Cut my fashion komanda sukūrė treninginių kostiumėlių kolekciją, kuri kaipmat pavergė komfortiškai madai neabejingų merginų širdis. Nors šiandien visas Kamilės dėmesys sukoncentruotas į naująją kolekciją, Kamilė sutiko „Grožio anketoje pasidalinti įdomiomis įžvalgomis apie grožį bei savo grožio priežiūros rutiną.


Esi grožio blogerė, išbandžiusi daugybę kosmetikos priemonių. Be kokių grožio produktų (turint omenyje ir kosmetiką, ir veido odos priežiūros priemones) neįsivaizduoji savo kasdieninės grožio rutinos?


Savo grožio rutinos neįsivaizduoju be gero, kokybiško drėkinančio veido kremo. Nesvarbu, ar esate riebios, ar sausos odos savininkė, drėkinantis veido kremas yra vienas iš pagrindinių įrankių tam, kad makiažas gerai atrodytų ir ilgai laikytųsi. Kalbant apie makiažą, be blakstienų tušo neįsivaizduoju savo kasdienybės. Jei turiu tris minutes pasigražinti, paryškinu blakstienas tušu, kad akys atrodytų išraiškingesnės.Kamilė Kanapeckaitė
Kamilė Kanapeckaitė
InstagramKokia yra pati keisčiausia grožio priemonė, kurią tau teko išbandyti?


Magnetinis akių apvadas, kurio pagalba prie voko prisikabina netikros blakstienos, nereikia klijų. Šis buvo wow ir iš tiesų suveikė - blakstienos tvirtai laikėsi!


Ką tau pačiai suteikia makiažas: sustiprina pasitikėjimą savimi, pakelia nuotaiką ar panašiai?  


Kaip ir daugumai merginų, makiažas man padidina pasitikėjimą savimi, o pats procesas - makiažo atlikimas - man yra tarsi meditacija. Kol dažausi, pamirštu, jog pasaulis egzistuoja (šypsosi). Dėl to ir dievinu savo darbą, kartais į dieną turiu pasidažyti ir nusivalyti makiažą net tris kartus (juokiasi).Kamilė Kanapeckaitė
Kamilė Kanapeckaitė
InstagramKaip manai, ar iš tiesų brangesnė kosmetika ar veido odos priežiūros priemonės visuomet yra kokybiškesnės, veiksmingesnės?


Žinoma, kad ne. Pavyzdžiui, mano vienas mėgstamiausių micelinių vandenų, nors esu bandžiusi nemažai kitų, yra Garnier Micellair micelinis vanduo. Niekas taip puikiai nenuvalo makiažo ir ypač akių makiažo! Jis nėra brangus, bet tikrai veiksmingas ir padaro tai, kas yra žadama - puikiai nuvalo makiažą.


Ar norint gražiai pasidažyti, būtina sekti grožio tendencijomis, vadovautis sezoninėmis madomis?


Ir taip, ir ne. Kiekviena mergina žino, kas jai tinka ir patinka, kalbant apie makiažą. Jei šiuo metu tendencija yra tepti akių vokus raudona spalva, bet tau tai netinka, nes, pavyzdžiui, tavo akys yra žalios, vadovautis grožio tendencijomis būtų kvaila. Patarčiau paeksperimentuoti ir pastebėti, kokios makiažo tendencijos tinka. Aš asmeniškai išbandau daugybę įvairiausių tendencijų, bet galiausiai pritaikau vos kelias naujausias tendencijas sau. Pavyzdžiui, dabar madingi soap brows - labai vešlūs ir pakelti į viršų antakiai. Aš šiek tiek pakoregavau šią tendenciją ir atlikau sau švelnesnę jos versiją, kuri man atrodo, jog visai tinka...Kamilė Kanapeckaitė
Kamilė Kanapeckaitė
InstagramKoks yra tavo mėgstamiausias grožio ritualas (veido, plaukų kaukės, masažai, burbulinė vonia ar panašiai)?


Veido kaukes naudoju retai (apima kažkokia klaustrofobija, kai jas užsidedu), o plaukus lepinu kaukėmis tik dėl to, kad reikia. Į masažus einu laaabai retai, neprisimenu, kada paskutinį kartą buvau kokiame nors masaže. Na, o mano du mėgstamiausi grožio ritualai - 20 minučių karštoje vonioje savaitės bėgyje ir, žinoma, kokybiškas miegas.


Kokius tris svarbiausius grožio patarimus galėtum duoti visoms savo sekėjoms?


  • Atrask, kas tau iš tiesų tinka ir patinka


  •  Gerai išsimiegok


  • Daugiau šypsokis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis