5 ryškiausios 2021 m. antakių formavimo tendencijos

Nepanašu, kad į naujus metus žengsime be savo pagrindinio 2020 m. ,,aksesuaro“ – apsauginių veido kaukių... Tam, kad išlaikytume savo ir aplinkinių saugumą, ir toliau būtinai jas dėvėkime, tačiau nepamirškime, kad ir su kaukėmis galime būti gražios bei pastebimos! Svarbu akcentuoti regimas veido dalis – antakius. Kokios yra 2021 m. antakių formavimo tendencijos?

Plunksniniai“ antakiai


Antakiai, padalinti į smulkias plunksneles, vis dar išlieka madingi. Tokius antakius namų sąlygomis gali susiformuoti kiekviena. Paėmusios antakių šepetėlį šukuokite antakius į visai priešingą pusę ir paverskite juos dailiomis plunksnelėmis. Žinoma, toks antakių suvėlimas gali nesilaikyti ilgai, tad veldamos naudokite specialią antakių žėlė, kuri antakių plunksneles tinkamai suformuos ir sutvirtins.


Blyškūs antakiai


Vos vos matomi antakiai – taip pat madinga šaltojo sezono tendencija. Geriausia, norint turėti tokius antakius, – nustoti juos dažyti ir atgaivinti natūralią antakių spalvą arba pašviesinti antakius šviesesniais dažais. Blyškesni antakiai, nors ir nesuteiks veido bruožams ryškumo, tačiau nuo veido nubrauks keletą metų ir taps unikalaus stiliaus detale.


Vyriški“ antakiai


Masyvūs antakiai išpopuliarėjo 2015 m. Tuo metu visos garsiausios pasaulio įžymybės pasidavė tankių antakių manijai ir pradėjo atsiauginėti antakių plaukelius. Masyvių antakių tendencija iki šiol nesitraukia iš mados Olimpo, todėl jei gamta tave apdovanojo vešliais antakiais – leisk jiems augti į valias ir pamiršk pincetą.
View this post on Instagram

A post shared by makeup ideas & inspo (@aesthetic__makeup)

Beveik nepaliesti antakiai


Ar pažįstama situacija, kai jau kelis mėnesius neprisiverčiate nueiti pas antakių specialistą ir regite veidrodyje neišpešiotus antakių plaukelius? Pasirodo, šį sezoną toks įvaizdis yra madingas! Tyras natūralumas – naujausia antakių tendencija, kurią vis labiau pamėgsta dirbtinumo priešininkai. Pakanka tik palaikyti antakių formą, išpešiojat po keletą plaukelių kas savaitę tam, kad džiaugtumėtės natūraliu antakių įvaizdžiu.


Laminuoti antakiai


2020 m. išpopuliarėjusi antakių formavimo technika kaipmat sulaukė pripažinimo iš grožio mylėtojų. Tai procedūra, kurios metu antakių plaukeliai ne tik pagražinami, bet ir praturtinami naudingomis medžiagomis, tokiomis kaip mikroelementai, keratinas ar baltymai. Antakiai įgauna patrauklią formą ir kur kas greičiau auga.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis