GROŽIO ANKETA. Makiažo meistrė Gabija Bieliauskaitė: Yra 6 svarbiausios šiltojo sezono grožio tendencijos, į kurias verta atkreipti dėmesį

Kylanti makiažo meistrė Gabija Bieliauskaitė ne tik atlieka nuostabius makiažus, bet ir dalinasi naudingais grožio patarimais savo Instagram kanale. Tiesa, šiuo metu mergina gražina ne mūsų tautietes, o Švedijoje gyvenančias moteriškosios lyties atstoves.

Rubrikoje Grožio anketa šiandien kalbiname Gabiją ir teiraujamės ne tik apie jos ypatingus grožio ritualus, bet ir apie tai, kuo skiriasi lietuvių ir švedžių grožio ypatumai bei kokios yra karščiausios šio pavasario ir ateinančios vasaros grožio tendencijos. Kokias šešias ryškiausias makiažo madas Gabija išskiria atėjus šiltajam sezonui?


Tavo oda - lygi, skaisti ir, ko gero, niekada nėra „draugavusi“ su spuogeliais. Kaip ją stengiesi prižiūrėti? Ar tavęs niekuomet nekankino aknė?


Tikrai taip, niekuomet nesu turėjusi aknės. Vis dėlto, jei oda lygi, nereiškia, jog ji nėra problematiška. Kadaise mane berdavo išsausėjusiomis, rausvomis dėmelėmis, todėl šiuo metu mane vargina ryškūs kapiliariai, oda yra linkusi į jautrumą. Vis dėlto ji yra lygi, skaisti, nes dabar odai skiriu daugiau dėmesio nei anksčiau. Visuomet naudoju prausiklį, toniką, serumą ir drėkinamąjį kremą. Renkuosi saugias, ekologiškas, natūralias kosmetikos priemones.Gabija Bieliauskaitė
Gabija Bieliauskaitė
Asm. albumo nuotr.Kokias tris makiažo priemones visuomet rasime tavo kosmetinėje?


Kasdien dažausi retai, bet mano kosmetinėje šiuo metu dažnai galima rasti kremą su atspalviu, blakstienų tušą bei lūpų balzamą.


Su kokiu makiažu pati jautiesi geriau - blankesniu, natūralesniu ar ryškesniu, labiau pabrėžiančiu veido bruožus?


Šiuo metu geriausiai jaučiuosi su natūralesniu makiažu. Man patinka pojūtis, kuomet makiažas nėra tarsi kaukė ant veido, jis yra lengvas, gaivus. Žvilgsnį dažnai pabrėžiu rudu akių pravedimu, sudrėkinu lūpas balzamu.


Kaip manai, kokios su grožiu susijusios tendencijos jau yra atgyvena (pavyzdžiui, priauginamos blakstienos, intensyvus odos įdegis, ryškus antakių permanentas ar panašiai)


Žvelgiant į dabartines grožio tendencija, nebėra madingos per ilgos, per tankios priaugintos blakstienos. Taip pat atgyvena ryškūs antakių, lūpų ir akių zonos permanentiniai makiažai, nesaikingai injekcijomis paputlintos lūpos, labai intensyvus, dažnai soliariumuose įgautas įdegis. Gabija Bieliauskaitė
Gabija Bieliauskaitė
Asm. albumo nuotr.Šiuo metu gyveni Švedijoje ir ten atlieki makiažus merginoms ir moterims. Papasakok, ar kažkuo skiriasi švedų merginų ir lietuvių merginų grožio ritualai, įpročiai?


Švedijos grožio rinką stebiu neilgai, tačiau man tai aktualu ir įdomu. Jau dabar galiu patvirtinti, kad mūsų tautiečių ir švedžių grožio įpročiai skiriasi. Švedės labai mėgsta natūralumą, nemėgsta daug ir ryškiai atrodančio makiažo, jaunos merginos seka grožio tendencijas ir stengiasi į jas atsižvelgti. Vis dėlto pastebėjau, kad švedės ne visada tinkamai prižiūri veido odą, mažai skiria dėmesio veido priežiūrai. Lietuvaitės, mano požiūriu, daug daugiau laiko ir dėmesio skiria veido odos puoselėjimui, dažnai lankosi pas kosmetologes, sprendžia odos problemas. Lietuvės, priešingai nei švedės, neskuba išbandyti visų karščiausių grožio tendencijų, į savo grožio rutiną įtraukia tik kelias madingas tendencijas, kiekvienu nauju sezonu kardinaliai nekeičia kosmetinės turinio.


Koks makiažas yra madingas šiltuoju metų sezonu? (pavasaris-vasara)


2021 m. pavasario - vasaros grožio tendencijose vyrauja natūralumas. Išskirčiau šešias ryškiausias grožio tendencijas šiuo sezonu:


  • No makeup tendencija. Tai tendencija, kuomet naudojama itin mažai makiažo ir pasitelkiamas natūralus įvaizdis arba makiažas visai nenaudojamas


  • Prižiūrėta, skaisti ir lygi oda, kuri puoselėjama kokybiškomis veido odos priežiūros priemonėmis


  • Natūraliai atrodantys, ne per ryškūs antakiai. Madingas plunksninis antakių formavimasGabija Bieliauskaitė
Gabija Bieliauskaitė
Asm. albumo nuotr.  • Grafiniai, spalvoti akių pravedimai


  • Ryškesnės raudonos lūpos


  • Lengvas dūminis makiažas
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis