5 madingiausi šiltojo sezono plaukų atspalviai

Svajoji paryškinti arba kardinaliai pakeisti plaukų spalvą? Pavasaris tam - tinkamiausias laikas. Juk norisi atsinaujinti garderobą, gyvenimo būdą, pamatyti naujų dalykų ir tiesiog mėgautis vis šylančiu oru. O nauja plaukų spalva tik sustiprins gerą tavo nuotaiką!

Ledo karalienė


Plaukų šviesimas sruogelėmis šį sezoną pasitraukia iš karščiausių plaukų tendencijų top'ų ir jo vieną užima vienspalvis plaukų šviesinimas beveik iki balto atspalvio. Nė lašelio šiltų atspalvių neturinti šviesi spalva šį sezoną užkariaus madingiausiųjų blondinių galvas. Tiesa, toks ekstremalus šviesinimas tinka tik iš prigimties ganėtinai šviesius plaukus turinčioms merginoms, kitaip jau po savaitės ryškiai matysis tamsios ataugusios šaknys.


Tamsi karamelė


Nori sveikiau atrodančių plaukų? Patamsink juos keliais tonais. Tamsios karamelės spalva neįpareigoja dažnai dažyti ataugusių šaknų, tačiau suteikia plaukams žvilgesio bei sveikesnę išvaizdą. Jeigu turi itin tamsius plaukus, gali išbandyti šį dažymą - karamelinės spalvos, šviesesnės nei plaukų šaknys, galiukus.


Natūralus atspalvis


Šiltąjį sezoną karaliaus natūralumas. Todėl tos, kurias gamta apdovanojo „purvinos blondinės“ plaukų atspalviu, gali trumpam užmiršti reguliarų plaukų dažymą. Natūralus, šiltas medaus atspalvis dera prie daugelio odos bei veido atspalvių, be to, tai geriausia „tarpinė stotelė“ tarp tamsiaplaukės ir šviesiaplaukės. Negali apsispręsti? Rinkis viduriuką!


Išblukintas koralas


Raudonplaukės visuomet traukia akį, juk ne kiekviena gamtos ryškia plaukų spalva neapdovanota mergina ryžtųsi tokiai iš toli „šviečiančiai“ spalvai. Tačiau šį sezoną ryškius raudonus ar oranžinius atspalvius galite pamiršti. Lūpų dažų tendencijas užkariavusi koralų spalva „keliauja“ ir ant plaukų. Tačiau plaukuose ji - „ramesnė“, šiek tiek išblukinta saulės ar „prigesinta“ šviesesniais galiukais.


Trokštančioms ryškumo


Nori išsiskirti iš minios? Dabar - tavo laikas. Pasteliniai plaukų atspalviai - vėl ant bangos! Nedrąsiausios savo plaukus spalvina kreidelėmis, o tos, kurios ryškia plaukų spalva nori džiaugtis nuolat, ryžtasi ekstremaliam plaukų dažymui mėlyna, violetine, žalia ar kita neįprasta spalva. Tačiau atmink, kad tokie plaukai „reikalauja“ ne tik išskirtinės priežiūros, bet ir stiliaus!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis