6 ryškiausios pavasario manikiūro tendencijos

Pandeminiu laikotarpiu daugelis merginų bei moterų išmoko pasirūpinti savo nagais pačios, be profesionalų pagalbos. Ir toliau tęskime šias tradicijas bei pasirūpinkime savo manikiūrų namuose! Pateikiame ryškiausias pavasario manikiūro tendencijas, kurias galima įgyvendinti tiek namuose, tiek manikiūro salone.


Daugiaspalvis manikiūras


Išeiti iš komforto zonos buvo būtina 2020 m., o 2021 m. žmonės tai pritaikys savo manikiūrui, dažydami kiekvieną savo nagą skirtinga spalva. Tai prognozuoja nagų dailininkė Elle (kurios klientai yra tokios įžymybės kaip Blake Lively, Emilia Clarke ir Laverne Cox). Ši manikiūro tendencija skirta tiems, kurie žino, ko nori ir nebijo to pasakyti kitiems. Kadangi vienintelis įgūdis, reikalingas šiai tendencijai, yra žinoti, kaip dažyti savo nagus, tai paprasčiausias būdas atkreipti dėmesį į save.

Minimali grafika


Kreivės ir kampuotos linijos yra vienas lengviausių būdų namuose atlikti paprastą grafiką ant nagų. Viskas, ko jums reikia, yra keletas pagrindinių nagų spalvų. Juoda ir balta spalva - klasika, kurią galima pagyvinti kitais pavasariškais atspalviais - raudona, rausva, žalia, geltona...Nostalgiškas manikiūras


Retro atgimimo banga atliekant manikiūrą šiandien ryški kaip niekada. Madingas manikiūras, kuris linksta į 60–70 metų estetiką. Tai išreiškiama per ryškius atspalvius, derinamus su pastelinėmis šviesomis spalvomis ir grafiškais, sukamaisiais raštais.
Individualus manikiūras


Tai manikiūras, kurio daugiau neturi niekas kitas. Tai personalizuota grafika, kuria galima padailinti nagus namuose arba salone. Tiesa, jei neturite tvirtos rankos ar kantrybės, geras pasirinkimas yra lipdukas, kuriuo galima papuošti nagus. Kodėl gi nagų nepadabinus savo vardo raidžių inicialais?Saulėti nagai


Margink nagus ryškiai geltonai – nuo citrininio iki neoninio atspalvio. Ši nagų spalva buvo populiari ir praeitas metais, tačiau neapleidžia pozicijų ir dabar. Nepabijok derinti nagų prie blankesnių aprangos derinių, taip suteiksi įvaizdžiui nuotaikingumo! Tiesa, geltoni nagų atspalviai geriau dera prie įdegusio kūno, tad jei nežadi degintis, kartu su saulėtu manikiūru išbandyk saugias įdegio priemones – savaiminio įdegio kremus.
Tviskesys


Spindinčios detalės suteiks pasitikėjimo savimi, pakels nuotaiką. Jei nenori tviskėti, rinkis mažiau intensyvų nagų blizgesį – tarsi subtilų spindinčių detalių šerkšną. O norėdama ryškesnio įvaizdžio, rinkis manikiūrą su stambiais blizgančiais elementais.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis