PRIEŠ ir PO: pažvelkite, kaip „Panelės“ skaitytojų veidus pakeitė „Idun Minerals“ kosmetika

Jautri oda nepaiso amžiaus... Jautrios odos savininkai gali būti tiek jaunesni, tiek vyresni žmonės. Laimei, tinkamai prižiūrima ir efektyviai užmaskuojama jautri oda gali atrodyti puikiai.
„Panelės“ „Facebook“ paskyroje neseniai skelbėme konkursą, kurio metu kvietėme portalo bei žurnalo skaitytojas išbandyti „Idun Minerals“ makiažo priemones ir aprašyti savo potyrius naudojant kosmetiką. Švedų dekoratyvinės mineralinės kosmetikos „Idun Minerals“ gaminiai išsiskiria tuo, kad yra sudaryti iš 100% išvalytų mineralų. Kosmetikos priemonių sudėtyje nėra talko, silikono, kvapiųjų medžiagų ar parabenų. Tai natūrali, kokybiška ir puikiai odą maskuojanti kosmetika, kuri taip pat tinkama turinčioms probleminę, į bėrimus linkusią odą.  Laimėtojoms išsiųstą rinkinį sudarė „Idun Minerals“ odą sulyginanti, biri maskuojamoji priemonė „Idegran“, birus makiažo pagrindas „Freja", bronzantas „Midnattsol“ ir lūpų balzamas „Josefin“.


Visos konkurse laimėjusios merginos suduria su odos problemomis - jautria oda, kuriai būtinos tinkamos veido odos priežiūros bei kosmetikos priemonės. Trys „Panelės“ skaitytojos išbandė „Idun Minerals“ makiažo priemones ir sutiko su mumis pasidalinti savo atsiliepimais apie kosmetikos panaudojimą. Merginos taip pat atsiuntė nuotraukas, kaip skirtingos veido vietos ar visas veidas atrodo prieš ir po kosmetikos panaudojimo.


Monika (pavardė redakcijai žinoma) skundžiasi jautria, į bėrimus ir raudonį linkusia oda. Jautriausia merginos veido dalis - skruostai, kurie šaltuoju metų sezonu labai rausta, taip pat šią sritį dažnai beria. Išbandžiusi „Idun Minerals“ kosmetiką, Monika gali patvirtinti, jog jautrios odos požymius lengva maskuoti šiomis kokybiškomis makiažo priemonėmis. „Nors naudojau „Idun Minerals“ kosmetiką trumpą laiko tarpą, esu patenkinta šios kosmetikos kokybe. Mano skruostai yra linkę į raudonį, todėl likau nustebinta, kad ši kosmetika labai gerai maskuoja šią odos problemą ir kartu neužkemša porų“, - pasakoja Monika.


Monikos oda - ne tik linkusi į raudonį, tačiau taip pat dažnai riebaluojasi, todėl ši kosmetika merginai padėjo užmaskuoti blizgesį ant odos ir išlaikė odą sausą gana ilgą laiką. Labiausiai merginą sužavėjo biri maskuojamoji priemonė „Idegran“ ir birus makiažo pagrindas „Freja", kurie padėjo sukurti lygios ir skaisčios odos efektą. Monika - natūralaus grožio šalininkė, todėl jai labai patiko lūpų balzamas „Josefin“, kuris suteikė lūpoms švytėjimo ir paryškino natūralią lūpų spalvą.


Monikos įvertinimas: 10 iš 10!


Monikos skruostų sritis prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimą
Monikos skruostų sritis prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimą
Asm. albumo nuotr.Ingrida (pavardė redakcijai žinoma) taip pat susiduria su jautrios odos problemomis. Nors merginos nevargina bėrimai, jos oda yra gana sausa, o pati opiausia merginos veido dalis - paakių zona, kuri dėl ilgų darbo valandų prie kompiuterio ir miego stygiaus ši veido zona yra patamsėjusi. Mergina paakių zoną pamaskavo „Idun Minerals“ odą sulyginančia, maskuojamąja priemone „Idegran“, kuri puikiai paslėpė patamsėjusį plotą paakių zonoje bei nosies srityje išryškėjusius tamsius inkštirus.


„Buvau nustebinta priemonių kokybe. Man labai patiko maskuojamoji priemonė bei birus makiažo pagrindas. Šios dvi priemonės puikiai užmaskavo problemines veido vietas ir suteikė odai švytėjimo", - pasakoja Ingrida. Būtent šias priemones Ingrida įvardina kaip palikusias geriausią įspūdį. Kadangi Ingrida mėgsta natūralumą, mergina paatviravo, jog neryškino skruostų bronzantu „Midnattsol“, todėl šios priemonės vertinti negali. Vis dėlto merginai patiko lūpų balzamas „Josefin“, kuris, jos teigimu, puikiai pridrėkino lūpas ir suteikė natūralaus švytėjimo.Ingridos įvertinimas: 9 iš 10!


Ingridos paakių zona prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimą
Ingridos paakių zona prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimą
Asm. albumasUgnė (pavardė redakcijai žinoma) išbandė visas „Idun Minerals“ kosmetikos priemones ir atsiuntė ryškias nuotraukas, kuriose aiškiai matyti, kaip merginos veidas pasikeitė po kosmetikos panaudojimo. Ugnės oda - šviesi, lygi, tačiau ją, kaip ir daugelį merginų, vargina bėrimai bei patamsėjimai paakių zonoje. „Tik pradėjusi naudoti „Idun Minerals“ kosmetikos priemones pastebėjau, jog šios išsiskiria kokybe. Labai patiko priemonių tekstūra. Maskuojamoji priemonė ir birus makiažo pagrindas neapsunkino veido odos bei paslėpė varginančius odos trūkumus“, - pasakoja Ugnė.


Merginos teigimu, jai didelį įspūdį paliko bronzantas „Midnattsol“, tačiau visišku Ugnės favoritu tapo lūpų balzamas „Josefin“, kuris idealiai tiko Ugnei. „Puiki lūpų balzamo spalva ir švelni, drėkinanti priemonės tekstūra mane sužavėjo. Ši priemonė taps mano nr. 1 priemone mano kosmetinėje!“, - pagyrų priemonei negailėjo Ugnė.


Ugnės įvertinimas: 9 iš 10!


Ugnė prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Ugnė prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Asm. albumas


Užsakymo nr.: PT_66751

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis