Justino Bieberio žmona Hailey turi gerbėjams ypatingą žinią

Po Viktorijos Beckham, Kylie Jenner, Rihannos ir Alicia Keys, dabar Justino Bieberio žmonos - Hailey Baldwin Bieber eilė užkariauti grožio sferą. 2021 m. ji pristatys savo kosmetikos prekinį ženklą „Rhode“.

Hailey Bieber. 2019 m. jau bandė sukurti savo prekės ženklą „Bieber Beauty“, tačiau USPTO (JAV patentų ir prekių ženklų tarnyba) jos siūlymą atmetė, nes jos vyras Justinas Bieberis dar anksčiau pateikė labai panašų prašymą.


Dabar tai oficialu - Hailey Bieber pagaliau pradeda vystyti savo grožio prekinį ženklą. Mėgstanti kosmetiką, Hailey jau bendradarbiavo su keliais grožio prekių ženklais, pavyzdžiui, „BareMinerals“, kurio ambasadorė yra nuo 2018 m. rugsėjo mėn.

„Rhode“, kuris taip pat yra jos antrasis vardas - toks bus prekinio ženklo pavadinimas. Tai bus prekinis ženklas, apimantis sveikatingumo produktus, vonios ir dušo produktus, grožio kremus, valymo priemones, kosmetiką, makiažą, kvepalus, plaukų priežiūrą ir odos priežiūrą. Kadangi Hailey yra žinoma dėl natūralaus stiliaus ir išsiskirianti sveika oda, jos prekinis ženklas stratuos nuo odos priežiūros produktų. 


Hailey Baldwin Bieber jau atskleidė keletą patarimų iš savo grožio rutinos: „Rytą ir naktį, aš visada pradedu nuo geros dozės drėkinamojo kremo. Kai planuoju ilgus skrydžius, nedvejodama dedu ant veido drėkinamąsias kaukes. Niekada niekada nemiegu nenusiimdama makiažo. Geriu daug vandens, kad išvalyčiau savo organizmą. Jei turiu išeiti į saulę, likus kelioms dienoms iki buvimo joje, man patinka nušveisti odą tam, kad sustiprėtų įdegio spindesys. Galiausiai, kuo dažniau kalbuosi su savo dermatologu! “

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis