5 madingiausios 2021 m. šukuosenos

Jei tavoji šukuosena kiek pabodusi, o galvoje jau seniai sukasi mintys apie atsinaujinimą, pats metas sužinoti, kokios šukuosenos šiais metais yra pačios madingiausios.

Pynės. Šįmet stilingiausios nepatingės susipinti plaukų įdomiau. Vis dar madingos karūnas imituojančios aplink galvą sukamos kasos. Taip pat kiek drovi viena ilga kasa ir netikėtos variacijos - išvirkščia kasa arba vadinamoji žuvies uodega. Na, o turinčioms laiko merginoms siūloma ant pakaušio susipinti kuo daugiau kaselių ir jas surangyti pačiais įvairiausiais būdais.
Šukuosenos, padailintos puošmenimis. Ilgaplaukes plaukų stilistai ragins puoštis galvos aksesuarais: karūnėlėmis, plaukų juostomis, gėlių žiedus atkartojančiomis segėmis, lapeliais, akmenėliais ir perlais nusagstytais lankeliais ar tiesiog į kasas segamomis dirbtinėmis gėlėmis. Ši tendencija ypač tinkama festivalių sezonui, juk tuomet hipių įvaizdis išpopuliarėja žaibiškai.


Kirpčiukai, perskirti ties nosies pradžia. Kirpčiai vėl grįžta į madą, tik šį kartą kiek originalesni - JAV plaukų stilistai savo klientams jau siūlo rinktis kirpčius, perskirtus per kaktos vidurį. Tokia šukuosena optiškai platina veidą ir puikiai atskleidžia veido bruožų grožį, todėl jei trokšti jį pabrėžti, ryžkis pokyčiams!
View this post on Instagram

A post shared by Craft Salon (@craftyourhair)

Kuodas ant viršugalvio. Tai itin madinga šukuosenų tendencija, pastebima garsiausių mados namų kolekcijų pristatymuose. Tokį pasidarysi itin greitai, tereikia galvą nuleisti žemyn, suimti plaukus į uodegą ir ją susukti ant viršugalvio. Kuodą gali tvirtinti ir gumute, ir segtukais. Jei nori nerūpestingo įvaizdžio, šiek tiek pataršyk plaukus, nesuk standaus kuodo. Jei nori tvarkingo įvaizdžio, glotniai sušukuok plaukus, o kuodą suk kuo standesnį, šukuoseną sutvirtink plaukų laku.
Natūralūs plaukai. Plaukai, tarsi visai neseniai pabudai ir pamiršai perbraukti juos šepečiu, vėl grįžta į madą. Garsių pasaulio įžymybių plaukų stilistai šukuoseną specialiai pavelia, jog plaukai atrodytų lyg sutaršyti vėjo. Neįtikėtina, jog tokia šukuosena puikiai tinka net ir prie elegantiškų sukneliųView this post on Instagram

A post shared by Evaldo Ribeiro (@evaldorb)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis