Dermatologė pataria: kaip turėti sveiką veido odą, kasdien dėvint kaukę

Mūsų odą nuolat veikia skirtingi aplinkos faktoriai: oro tarša, dulkės, UV spinduliai, besikeičiantis klimatas, o neseniai prie šio sąrašo prisidėjo ir apsauginės veido kaukės. Jos tapo kiekvieno žmogaus kasdienybės dalimi. Anot dermatologės Gintarės Linkevičiūtės, odos būklė prastėja ilgą laiką nešiojant kaukę ar respiratorių.

Dėl trinties oda išsausėja. Drėgmė ir šiluma, kurios susidaro kvėpuojant po kauke – puikios sąlygos bakterijoms daugintis. Odą gali alergizuoti ir sudedamosios kaukės medžiagos dalys.


Specialistės teigimu, itin svarbu tai, kaip prižiūrime odą ir kiek laiko skiriame jos puoselėjimui. Dermatologė akcentuoja, kad svarbiausias faktorius norint išlaikyti sveiką ir spindinčią odą - tinkamas jos valymas. „Teisingai valant odą yra pašalinami ne tik makiažo likučiai, bet ir nešvarumai, sebiumo perteklius, bakterijos. Dėl šių priežasčių galima išvengti odos apsauginio barjero funkcijos sutrikimo, lėtinių uždegiminių ligų paūmėjimo“- argumentuoja G. Linkevičiūtė.


Dermatologė primena, kad vertėtų naudoti kokybiškas, klinikiniais tyrimais patvirtintas odos priežiūros priemones, pasirenkant jas pagal odos tipą. Renkantis priemones svarbu nepamiršti, kad geriausia, jei produktai turi fiziologinį pH, kuris yra apie 5.5.


Kasdieniam odos valymui rekomenduojama priemonė – pagal odos tipą parinktas micelinis valomasis vanduo. Pirmąjį pasaulyje micelinį vandenį pristatęs prekės ženklas BIODERMA, kurio misija – rūpintis odos sveikata ir suteikti jai matomą ilgalaikį poveikį, turi micelinių vandenų pasirinkimą kiekvienam odos tipui: jautriai, raustančiai, išsausėjusiai ar linkusiai riebaluotis odai.


„BIODERMA Sensibio H2O“ – vanduo, pritaikytas net pačiai jautriausiai odai, šio vandens išskirtinumas tas, kad produktas giliai valo odos paviršių ir pašalina net 99% nešvarumų, bei yra tokio paties 5.5 lygio pH kaip ir mūsų oda – kas yra svarbu nešiojant kaukę.„BIODERMA Sensibio H2O“
„BIODERMA Sensibio H2O“
Organizatorių archyvas


Kainos:


100 ml - 6.99 Eur


250 ml - 10.99 Eur


500 ml - 15.59 Eur


850 ml - 18.99 Eur


,,BIODERMA Sebium H2O“– pasirūpins, kad jūsų oda būtų apsaugota nuo spuogų ir inkštirų atsiradimo. Šis micelinis vanduo užtikrina odos švarą bei skaistumą. Ypatingai tinka odai, linkusiai į aknę.,,BIODERMA Sebium H2O“
,,BIODERMA Sebium H2O“
Organizatorių archyvas


Kainos:


100 ml - 5.46 Eur


250 ml - 9.05 Eur


500 ml - 13.24 Eur„BIODERMA Hydrabio H2O“ – skirtas dehidratuotai odai, padės veidui atgauti drėgmę ir spindesį. Šis micelinis vanduo yra ypatingas tuo, kad turi išskirtinį biologinį Aquagenium™ patentą, skatinantį akvaporinų (odos vandens kanalėlių) gamybą, tai padeda atkurti natūralius odos drėkinimo procesus, reikalingus tinkamam odos drėgmės balansui išlaikyti.„BIODERMA Hydrabio H2O“
„BIODERMA Hydrabio H2O“
Organizatorių archyvas


250 ml - 11.85 Eur


„BIODERMA Sensibio H2O AR” – micelinis valomasis vanduo jautriai, raustančiai odai. Apsaugo odą nuo raudonio paūmėjimų, drėkina, ramina ir yra puikiai toleruojamas.
„BIODERMA Sensibio H2O AR”
„BIODERMA Sensibio H2O AR”
Organizatorių archyvas


Kaina :


250 ml - 11.10 Eur


Pasirūpinus tinkamu odos nuvalymu, atkreipkite dėmesį, kokią renkatės apsauginę veido kaukę. Specialistė pataria rinktis tokią, kad būtų kuo mažesnė trintis su oda. Taip pat, rekomenduoja veido higieną ir drėkinimą užtikrinti nekomedogeninėmis, t.y. veido porų nekemšančiomis arba aknės pažeistai odai prižiūrėti skirtomis priemonėmis. Svarbiausia – veido odos nebandyti drėkinti riebiais kremais, kurie užkemša poras, sutrikdo riebalų išsiskyrimą ir paūmina aknę. Taip pat, reikėtų vengti makiažo, jei jis nėra būtinas – dėvint kaukę šis ypač kemša poras. „Jeigu, vis dėlto naudojate makiažo priemones, dienos pabaigoje jas kruopščiai nuvalykite“, - teigia G. Linkevičiūtė.

 

Odos priežiūra dabar yra itin aktuali kasdienybės dalis. Norint, kad ji spindėtų, svarbu ryte ir vakare ją kruopščiai nuvalyti ir pridrėkinti. Tai padaryti padės BIODERMA miceliniai valomieji vandenys, kurie yra pritaikyti skirtingiems odos poreikiams. 


Oficialių platintojų tiekiamus BIODERMA produktus galite įsigyti šalies vaistinėse bei jų elektroninėse parduotuvėse.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis