Lygesnis veidas ir švytinti oda – be skalpelio ir ilgam

Sulaukus maždaug 40 metų mūsų odai reikėtų skirti vis daugiau dėmesio. Leidžiame laiką saulėje, užterštame mieste, biuruose, kurie kondicionuojami ir šildomi.

Organizmas dešimtmečius dirba mums, todėl kai kurios savybės ima blėsti, pavyzdžiui, vieno svarbiausio stangrios odos elemento – kolageno – gamyba. Su amžiumi kolageno gamyba vis lėtėja, todėl atsiranda gilesnių raukšlių, oda suglemba. Nors dažnai teigiama, kad kolageno gamybos paskatinti neįmanoma ilgam laikui, mokslininkai sukūrė sistemą, kuri per vieną sykį pakelia odą, paskatina kolageno gamybą ir atjaunina odą dvejiems metams.


Savo veido nepastebėti neįmanoma, kaip ir pokyčių, kuriuos daro laikas ir mūsų gyvenimo įpročiai. Vieniems raukšlelės rodo jų turiningą ir emocingą gyvenimą, kitiems – laiko paliktas žymes. Kolageno yra ne tik odoje, bet ir naguose, plaukuose, šis baltymas atsakingas už audinių atstatymą. Tai yra labai svarbi mūsų organizmo, taip pat ir odos, statybinė medžiaga. Tačiau laikui einant jos gamyba natūraliai stoja, dėl to oda praranda formą, ryškėja raukšlės. Plaukai, nagai nebe tokie stiprūs ir natūraliai gražūs.


Nustatyta, kad kasmet kolageno kiekis odoje sumažėja po 1 procentą. Nuo 40 metų kolageno sintezė būna sumažėjusi apie penktadalį, nuo 60-ies – 45 proc. Atrodytų, kad ilgam „prikelti“ ir paspartinti kolageno gamybą neįmanoma. Taip, galima vartoti maisto produktus, kurie papildytų nuslūgusią kolageno gamybą, pavyzdžiui, kaulų sultinius. Tačiau išsivirti tokį sultinį reikėtų pusdienio, o suvartoti jo tiek, kad atsistatytų kolageno gamyba, nelabai fiziškai įmanoma. Kitas pasirinkimas – vartoti kolageno papildus, bet tai ieškojimų ir klaidų keliu paremtas bandymas. Be to, reikės bent keleto mėnesių kurso, kad matytumėte bent šiokį tokį poveikį, taip pat turėtumėte nuosekliai juos vartoti, kad išlaikytumėte rezultatą.


Žinome, kad greitai besikeičiančiame pasaulyje norisi efektyvumo ir greitai matomo poveikio. Mokslininkai tai suprato ir prieš dešimtmetį sukūrė technologiją „Ulthera“, kuri vienu kartu tiksliai patempia odą be chirurginio įsikišimo.


Koks „Ulthera“ procedūros poveikis?


Oda skruostų, kaklo, pagurklio srityse natūraliai patempta;


paryškinta žandikaulio linija;


raukšlės, net ir gilios, mažesnės;


pakelti viršutiniai ir apatiniai vokai;


sumažinti paakių maišeliai, dar vadinami maliariniais maišeliais.


Dėl žalingų įpročių, nemiegotų naktų, nesubalansuotos mitybos mūsų oda praranda savo grožį, spindesį ir glotnumą. Kolageno gamyba sumažėja, todėl oda reaguoja į tai. „Ulthera“ technologija paskatina kolageno gamybą maždaug pusei metų, o akivaizdų odos stangrumą palaiko apie 2 metus.


Kaip veikia „Ulthera“ technologija?


Procedūra, atliekama „Era Esthetic“ klinikų specialistų, yra paremta ultragarso bangomis. Ultragarsas prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius ir pasiekia net raumenis. Pasiekusi raumenis šilumos energija „pažadina“ odą ir paskatina jos atsinaujinimą.


Ši technologija gali būti naudojama įvairioms kūno vietoms, ne tik veido odai – krūtinei, pilvui stangrinti ir pakelti. Konkrečiai veido odos patempimui yra skirtas „Ulthera Hifu“ įrenginys su vizualizacijos režimu.


Tai ypač tikslus įrenginys, dėl kurio funkcionalumo procedūra atliekama labai smulkmeniškai. Kadangi procedūra yra individualizuojama pagal jūsų konkretų atvejį, pasiekiamas geriausias efektas. Sumaniai apgalvota vizualizacijos funkcija leidžia procedūrą atliekantiems sertifikuotiems specialistams tiksliai matyti visą odos struktūrą, nervus ir kraujagysles.


Kaip unikali „Ulthera“ procedūra skatina kolageno gamybą?


„Ulthera“ procedūra paspartina kolageno gamybą nukreipdama ultragarso išskirtą energiją į giliuosius odos sluoksnius, kurie paprastai pasiekiami tik plastinių operacijų metu. „Ulthera“ sistema pasiekia šiuos sluoksnius nepažeisdama odos paviršiaus, todėl ji tinka žmonėms, kurie vengia plastinių operacijų.


Senstant kolagenas praranda struktūrą. Kolagenui deformuojantis, pagrindas, ant kurio remiasi mūsų oda, tampa nelygus, dėl to oda išglemba ir pasirodo raukšlės. Šildant kolageną 60–70 laipsnių, kolageno skaidulose įvyksta procesai, dėl kurių oda tampa stangresnė ir labiau pakelta.


„Ulthera“ procedūros metu ultragarso bangos veikia ne tik dermą, bet ir poodinį audinį. Ultragarsas pasiekia nuo 1,5 mm iki 4,5 mm odos gylio, užtikrindamas patempimą nuo giliausių odos sluoksnių.


Svarbiausia, kad ši neinvazinė technologija duoda ilgalaikių rezultatų. Odos patempimo efektas išsilaiko maždaug iki 2 metų. Skirtingai nuo odos lazerių ir chirurginių procedūrų, „Ulthera“, atliekama „Era Esthetic“ klinikose, nepažeidžia viršutinių odos sluoksnių.


Odos patempimo procedūros su ultragarsu privalumai


jokių randų, vaistų ar nepatogumo;


trunka iki 45 minučių;


nėra poprocedūrinio laikotarpio, todėl iškart galite grįžti į dienotvarkę;


prieš procedūrą atliekama echoskopija ir individualiai parenkama programa.


„Ulthera“ procedūros metu naudojami skirtingi antgaliai norimiems rezultatams pasiekti: pakeliamas ir stangrinamas veido ovalas, šalinamas pagurklis, pakeliami skruostai ir antakių linija. Po procedūros pagražės odos tekstūra, sumažės poros.


3–6 mėnesius po procedūros aktyviai skatinama naujo kolageno gamyba, o odos patempimo efektas matomas iki 2 metų.


Patikėkite – natūraliai patempti odą įmanoma be chirurgo skalpelio, randų ir atsigavimo laikotarpio. „Ulthera“ procedūros privalumas – jūs ne tik iškart matysite puikų rezultatą, bet ir džiaugsitės juo ilgą laiką, nes odoje suaktyvės kolageno gamyba, dėl ko jūsų oda taps jaunatviškai gaivi ir stangri.Užsakymo nr.: PT_65588

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis