Taip, riebi ir į aknę linkusi oda tikrai gali gadinti gyvenimą...

Būkime atviri, nelengva gyventi turint riebios odos problemų ir spuogų, ypač jei esi paauglys, nori būti patrauklus, o tavo draugų oda yra tobula... Visi psichiatrai sako, kad paauglystė dažnai yra subtilus laikotarpis tuo metu, kai kuriamas asmeninis įvaizdis ir tikrai nėra lengva, kai oda blizga ir pilna inkštirų! Dažnai jautiesi vienišas, net atstumtas. Sunku atlaikyti kitų žmonių žvilgsnius.

Vis dėlto, 80% paauglių turi riebią ir į aknę linkusią ar spuoguotą odą...


Į tai reikėtų pažiūrėti iš laiko perspektyvos. Svarbu suprasti, kad problemos, kurias sukelia riebi oda, praeis. Tiesa, tai nėra pats smagiausias gyvenimo tarpsnis, bet jis galų gale baigsis. Ypač, jei nesidrovėsi apie tai kalbėti ir spręsi šias odos problemas.


Įveik aknę


GEROS ŽINIOS #1:


Apie save galvoji blogiau, nei tave supantys žmonės.


TAI REIŠKIA:


Galvoji, kad žmonės nemato nieko kito, o tik tavo spuogus, bet, iš tikrųjų, tai – netiesa!


Gydytojai tai vadina dismorfija. Tai reiškia, kad matai savo fizinius trūkumus visiškai neproporcingai palyginti su tuo, kaip iš tikrųjų yra. Štai pavyzdys: „Atrodo, kad visi žiūri tik į mano spuogus. Iš tikrųjų, dažniausiai mano draugai net nepastebi to bjauraus spuogelio, kuris man išdygo ant skruosto jau vakar vakare.“


Tavo riebios odos problemos užgožia visa kita, todėl manai, kad į tave žiūrėdami aplinkiniai daugiau nieko nemato. Tačiau prisimink, kad mes visi esame linkę apie save galvoti daug blogiau nei aplinkiniai. Priimk save tokį, koks esi ir mylėk save.


GEROS ŽINIOS #2:


Yra daug būdų atsikratyti aknės.


(Išskyrus laukimą, kol ji pati praeis.)


Išdrįsk kalbėti apie šias odos problemas. Kalbėk su savo šeimos nariais ir su draugais. Jei reikia, kreipkis į dermatologą ar šeimos gydytoją, kuris suras tinkamą gydymo būdą. Iš karto pasijusi geriau. Nenuleisk rankų, tinkamai prižiūrėk riebią odą, kasdien ją valyk ryte ir vakare.Veido odos priežiūra
Veido odos priežiūra
Shutterstock nuotr.GEROS ŽINIOS #3:


Nebesikankink. Negraužk savęs. Priimk save tokį, koks esi!


Tavo odoje gali atsirasti spuogų, dėl kurių nerimausi, tačiau nepamiršk, kad šiame pasaulyje yra daug kitų nuostabių dalykų. Pagalvok, kaip pasikeistų tavo gyvenimas, jei atkreiptum dėmesį į juos, užuot spoksojęs į didinamąjį veidrodį? #BodyPositive judėjimas atveria naujus kelius. Nustok save teisti, pamilk save ir švęsk gyvenimą!


Atmink, kad spuogai nėra tai, kas esi tu – spuogai nėra tavo esybė. Tu esi žmogus, turintis stipriąsias, silpnąsias puses ir gabumus. Pasitikėk savimi ir ieškok įkvėpimo socialiniuose tinkluose. Dėka „Instagram“ plintančio judėjimo #LoveYourSkin ir #Freethepimple daugelis žmonių įkelia savo asmenukes, kuriose matyti natūralūs veidai be retušavimo ar makiažo priemonių. Be nuotraukų redagavimo programų ir makiažo priemonių, kurios padeda paslėpti odos defektus, toliau išdidžiai ir sąžiningai kovok su riebios odos problemomis. Rask tave įkvepiančių žmonių, pavyzdžiui, tinklaraštininkė @mypaleskinblog, turinti 858 tūkst. sekėjų, kurie prisijungė prie #RedefinePretty judėjimo. Paskyra @stillbeautifulnow taip pat daro pasaulį gražesniu!


Apibendrinant...


  • Sąžiningai prižiūrėk riebią odą, rytais ir vakarais valyk tinkamais produktais ir naudok riebiai, mišriai odai pritaikytas priežiūros priemones.


  • Lengvas makiažas kai kuriomis dienomis padeda jaustis geriau. Būk atsargi – gali priprasti ir tapti priklausoma nuo makiažo priemonių. Jei nepakankamai kruopščiai jas nuvalysi vakare, padidės spuogų atsiradimo pavojus. Geriausia makiažo priemonių nenaudoti kasdien ir leisti odai pailsėti.


  • Neleisk aknei tavęs nugalėti – ji nėra vienintelis ir svarbiausias dalykas apie kurį turi galvoti!


Sužinokite daugiau apie riebią, mišrią bei į aknę linkusią odą ir teisingą jos priežiūrą: www.bioderma.lt


Užsakymo nr.: PT_64823

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis