5 būdai, kaip paruošti odą pasimatymui

Pagaliau jis pakvietė į pasimatymą! Tu taip ilgai apie tai svajojai ir liko tiek nedaug – vos kelios dienos. Pats laikas didinti kasdienių grožio procedūrų kiekį! Šie 5 žingsniai padės paruošti veido odą pasimatymui:

Saugok ir drėkink


Įsidėmėk – tai taisyklė, kuria turi vadovautis kasdien, jei nori turėti sveiką odą. Vasarą saugokis kenksmingųjų UV spindulių, žiemą – šalto ir sauso oro. Tik tinkamos kosmetikos priemonės padės tavo odai spindėti, tad jas rinkdamasi būtinai pasitark su mama ar patyrusia konsultante.


Gerk daug vandens. Vanduo padeda iš organizmo pašalinti toksinus, palaiko odos drėgmę ir suteikia jai šviežumo. Tačiau venk druskos ir sūrių produktų – druska skysčius sulaiko organizme, oda gali paburkti. Na, o artėjant pasimatymui kasdien drėkink odą vis intensyviau.


Pulk problemines vietas


Tavo veido oda tave neramina? Jokiu būdu negalima delsti, jei yra spuogų. Juos reikia gydyti, tad nueik pas dermatologą. Garsios merginos, prieš žengdamos raudonuoju kilimu, visuomet apsilanko pas specialistą, su kurio pagalba odos problemos gali išnykti ir per parą.


Ir dar: nepageidaujamus plaukelius depiliuok ir antakius pešiok ne tą pačią dieną, kad sudirginta oda spėtų nurimti.


Šveisk ir atjaunink


Kartą per savaitę nušveisk veidą tam skirtu šveitikliu, taip pašalindama negyvas ląsteles. Tai padės odą išlaikyti sveiką ir jauną. Kaupiantis senoms ląstelėms, oda pradeda atrodyti pavargusi, sausa, o ilgainiui gali tapti nelygi ir prarasti elastingumą.


Šveitimas suaktyvina kraujotaką ir todėl geriau įsigeria odos priežiūros priemonės, jos tampa efektyvesnės. Vitaminų praturtinti naktiniai kremai ir serumai padės atkurti drėgmės balansą, veidas vėl atrodys gaivus bei skaistus.


Gerai išsimiegok


Artėjant pasimatymui nepamiršk miegoti „grožio miego“. Tinkami miego įpročiai neleis susidaryti tamsiems ratilams po akimis, pašalins odos patinimą ir papilkėjimą. Nuolatinis miego trūkumas gali paskatinti uždegimus sukeliančių streso hormonų gamybą, o tai reiškia, kad padaugės spuogų ir raukšlių.


Kiekvieną dieną pradėk ir užbaik gerai nuprausdama ir sudrėkindama veidą. Maža to, niekada nepamiršk ir nepatingėk prieš miegą kruopščiai nusivalyti makiažo.


Sumaniai paslėpk


Pagaliau toji diena! Oda atrodo puikiai – teliko pasidaryti makiažą. Kai sudrėkinsi švarų veidą, tepk makiažo bazę, kad oda atrodytų nepriekaištingai. Likusius nelygumus ar netobulumus gali paslėpti naudodama kontūravimo ir maskavimo priemones. Tik nepersistenk: labai svarbu yra saikas. Tai ypač aktualu ruošiantis į pasimatymą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis