6 vasariškos šukuosenos, kurių dar gali būti neišbandžiusi

Ech, vasara.. Šiltuoju metų sezonu vis mažiau norisi tamsių, niūrių spalvų, todėl ryškūs atspalviai dominuoja ir madingiausiuose šio sezono šukuosenose. Pasirinkimas iš tiesų įvairus - nuo puikiai žinomų paplūdimio bangelių iki lyg kometa į grožio pasaulį šovusių kasų...

Šukuosenų specialistai vienbalsiai pritaria - šį sezoną nesidrovėk ir nepabijok įmantresnės šukuosenos. Pateikiame tau pagrindines vasaros šukuosenų tendencijas - tik spėk semti idėjas!


Išskutinėjimai. Nebijok pankuoti - šį sezoną rokeriškas stilius ima viršų, tad nesibaidyk plaukų išskutinėjimo. Nebūtina plaukus nusirėžti trumpai - juk išskutinėjimas gali tapti puikia stiliaus detale net ir išlaikant ilgų plaukų šukuoseną. Idėjoms:


Purškiamu spalvotu plaukų laku padabinti plaukai - šio sezono favoritai. Toks įvaizdis puikiai tiks ne tik keliaujant į ar vakarėlį prie jūros, bet ir smagiam laiko praleidimui mieste. Na, tu tikrai geriausiai žinai, kur norėtum nustebinti aplinkinius savo įvaizdžiu! Tokiai šukuosenai atlikti prireiks trafareto ir tavo meninių sugebėjimų, bet rezultatas vertas pasigerėjimo šūksnių. Sutik...

Kasos ilgą laiką buvo laikomos gerų mergyčių stiliaus detale, tačiau šį sezoną jas dievina ir crazy merginos. Nuo įprastos trijų sruogų kasos iki įmantresnių dviejų sruogų kasų ar žuvies uodegos... Rinktis tikrai yra iš ko, o jei trokšti sekti pasaulinių įžymybių pavyzdžiu, pink dvi aukštas kasas - tokią šukuoseną dievina Kardashianų gražuolės.View this post on Instagram

A post shared by Hair Clips | Hair Pins (@beau.mane)
Ne vienspalviams plaukams! Ne nuoboduliui ir vienodumui! Taip išskirtinumui ir ryškumui ! Nuo šviesiai rausvos iki tamsiai violetinės - šį seozną madingos beveik VISOS ryškios spalvos. Kažkada ant raudonojo kilimo žengusios žvaigždės, pasirinkusios purpurinius plaukų atspalvius, gal ir kėlė nuostabą, tačiau šį sezoną spalvos tampa paprastų merginų koziriu. Nepabijok miksuoti spalvų ir išbandyti keistesnius atspalvius - kuo įdomiau, tuo geriau.


Žiemą duoklę atiduodame tiesiems plaukams, o štai vasaros sezonu karaliauja lengvos pajūrio bangelės. Lyg ką tik būtum išlipusi iš vandens! Gudrauk - vieną dieną pink kasas (tik nepamiršk jas sutvirtinti plaukų fiksavimo priemone), o kitomis dienomis džiaukis paplūdiškomis bangomis.


Kuodas vargu ar kada nors pasitrauks iš stiliaus olimpo, mat tai - unikali šukuosena, kuria galima lengvai varijuoti. Laisvas kuodas, aukštas kuodas, kuodas su kasele - kuo didesnė įvairovė, tuo ryškesnė tu. Kuodas tikras pagalbininkas keliaujant iš pajūrio ir ruošiantis vakarienei mieste. Pasitelk stilingus plaukų aksesuarus - taip kuoduką padarysi kur kas originalesnį.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis