Patarimai, kurie padės plaukams žaibiškai paaugti

Štai keletas plaukų profesionalų patarimų, kaip greičiausiu būdu užsiauginti ilgesnius plaukus.

Jei vargina galvos odos žvynelinė ar pleiskanos, plaukų riebalais netepk, nes riebalai – tai grybelio, dėl kurio atsiranda pleiskanų, maistas.


Jei esi ilgaplaukė, garbanų nuolat nerišk į kuodą. Jei taip elgsiesi, gali susidurti su paaštrėjusia plaukų slinkimo problema.


Nenaudok kelis mėnesius iš eilės to paties šampūno. Puiki mintis – periodiškai keisti priemonę. Naudojant tas pačias priemones rizikuoji plaukus pripratinti prie konkrečios priemonės ir jie taps atsparūs veiksmingosioms priemonės medžiagoms.


Dažnai nedžiovink plaukų fenu, nes tai neigiamai veikia plaukų folikulus, pažeidžia plaukų šaknis ir skatina plaukų slinkimą.


Plaukų serumų nesirink nepatikrinusi produkto sudėties ir nepasitarusi su profesionalais.


Neskubėk į grožio saloną atlikti galvos masažo, kurio metu naudojami aliejai ar pudra, jei vargina plaukų slinkimas, nes tokių procedūrų metu plaukai gali būti dar labiau pažeisti, o slinkimas – paskatintas. Dar svarbu nepamiršti, kad plaukams skirti aliejai – tai tik išorinio poveikio kondicionierius, neįsigeriantis į galvos odą.


Nešvaistyk laiko mėgindama gydytis savarankiškai, jei slenka plaukai ar patiri kitokių su galvos oda susijusių problemų.


Apsilankyk pas dermatologą ir nepamiršk, kad visiškai normalu per dieną prarasti iki 100 plaukų folikulų.


Kantrumas – esminė sveikų garbanų paslaptis, o drėgni plaukai labiau pažeidžiami, todėl patartina vengti juos šukuoti itin aktyviai, kol dar nėra visiškai sausi.


Nepersistenk plaukus tepdama naminėmis kaukėmis, kurių sudėtyje yra kiaušinių, acto ir pan. Pernelyg dažnas plaukų tepimas kaukėmis gali turėti įtakos itin reikšmingiems ir neigiamiems plaukų būklės pokyčiams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis