Garniermobilizavosi kovai su COVID - 19

 Be to, vykdydama L’Oréal kovos su koronavirusu solidarumo programą, Garnier pagamins ir nemokamai išdalys milijonus valomųjų rankų gelių visiems savo mažmeninės prekybos vietų darbuotojams. Taip Garnier stengiasi apsaugoti žmones, kurie kasdien nenuilstamai triūsia dėl mūsų visų gerovės, ir jiems padėkoti.

Garnier valomieji rankų geliai mažmeninės prekybos darbuotojams bus išdalyti jau gegužę.


Norime parodyti pagarbą, paramą ir solidarumą žmonėms, kurie, nepaisydami sunkios padėties, nenuilstamai dirba, kad mes visi galėtume normaliai gyventi.“


Katarzyna Chaber-Osińska, L'Oréal Poland & Baltic HUB vartojimo prekių skyriaus komunikacijos direktorė


Apie Garnier


Nuo 1904 m. Garnier siūlo veiksmingus ir naujoviškus kosmetikos gaminius. Garnier yra visuotinis, į šeimą orientuotas, visiems prieinamas grožio prekių ženklas ir remiasi savo pavaldžiųjų prekių ženklų (Fructis, Botanic Therapy, Garnier Bio, Skin Naturals, Ambre Solaire, Olia ir Garnier Minerals) kompetencija. Nuo 2018 m. Garnier apibrėžia naujas prekių ženklo šūkis: Garnier, natūraliai!


Apie TRKF


TRKF yra didžiausias pasaulyje humanitarinis tinklas, kurį sudaro 192 nacionaliniai Raudonieji Kryžiai ir Raudonojo Pusmėnulio draugijos, siekiančios išsaugoti gyvybes ir palaikyti orias žmonių gyvenimo sąlygas visame pasaulyje.

www.ifrc.org

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis