Vertingi stiliaus patarimai iš įvaizdžio genijaus Liutauro Salasevičiaus lūpų

Turbūt būtų sunku suskaičiuoti, kiek gi valandų staipėmės prieš veidrodį ir sukome sau galvas – ką čia apsirengti, kokį makiažą priderinti ar šukuoseną susikurti. Juk ne veltui liaudies išmintis byloja – pagal išvaizdą sutinka, o pagal protą palydi. Bet į ką svarbiausia atsižvelgti, kuriant sau nepriekaištingą įvaizdį?

Šiandien pakalbinome išskirtine vizija pasižymintį įvaizdžio genijų – Liutaurą Salasevičių, kuris pažėrė itin vertingų patarimų kiekvienai moteriai.


O, jei norite sužinoti daugiau šia tema, apsilankykite Liutauro Salasevičiaus seminare: „PERFECT MATCH: tobulo įvaizdžio kūrimas skirtingiems moterų tipams“, vyksiančiame lapkričio 30 d. „The Makeup Lovers 2019“ festivalyje.


Į ką labiausiai reikėtų atsižvelgti, norint pasirinkti sau tinkančias spalvas?


Pirmiausia, yra svarbu atsižvelgti į tai, koks šiuo metu yra žmogaus tipas – ar jis yra pavasaris, vasara, ruduo ar žiema. Kodėl sakau būtent šiuo metu? Na, taip yra todėl, kadangi žmogaus prigimtinis tipas gali būti vienoks, bet, pavyzdžiui, dabar jis jį pakeitė. Taigi, pagal tą pakeistąjį, dabartinį, ir reiktų derinti spalvas bei atspalvius.


Kokia spalvų kombinacija tinka bet kokiai moteriai?


Iš principo, žiūrint pagal spalvų ratą, tretinės ir ketvirtinės spalvos galėtų tikti bene visoms, bet bet kokiu atveju reikėtų atsižvelgti į tai, ar jos yra šiltos ar šaltos, nes nėra visiškai vienos spalvų kombinacijos, kuri idealiai tiktų bet kuriai. Žinoma, jei moteris nori pasidaryti kokį nors keatyvų įvaizdį, tada galima derinti juodą, baltą, pilką – ir visas panašias spalvas, kurios, pavadinkime, yra lyg be spalvos.Liutauras Salasevičius
Liutauras Salasevičius
Organizatorių archyvasKokia jūsų spalvų kombinacija yra mėgstamiausia?


Asmeniškai labai mėgstu visas pirmines, ryškias spalvas, tokias kaip raudoną, mėlyną ar žalią. Be to, tokios ryškios spalvos be galo tinka žiemos tipo žmonėms, kadangi jie turi itin kontrastingus bruožus.


Kokios šukuosenos šiuo metu – madingiausios?


Dabartiniame pasaulyje, galima sakyti, jog viskas yra madoje, todėl yra svarbiau yra žinoti, kas tinka, o kas – ne. Bet labiau reiktų atsižvelgti į pačią plauko kokybę ir palaikyti plaukus sveikus ir gražius.Liutauro Salasevičiaus įvaizdis
Liutauro Salasevičiaus įvaizdis
Organizatorių archyvasKokios įvaizdžio detalės yra madingiausios?


Šiuo momentu, apskritai, yra labai madingi aksesuarai bei jų gausa. Šnekant apie konkrečius pavyzdžius, galiu pasakyti, jog stipriai išpopuliarėjo ir vadinamųjų neformalų aksesuarai, tokie kaip auskarai neįprastose vietose, dredai, sunkūs batai, aukštomis platformomis bei kt.


Apskritai, daugiau apie įvaizdį, jo detales bei savo atrastas įžvalgas ir patarimus papasakosiu jau lapkričio 30 d. „The Makeup Lovers 2019“ festivalyje, „Litexpo“ parodų rūmuose.Liutauro Salasevičiaus įvaizdis
Liutauro Salasevičiaus įvaizdis
Organizatorių archyvasPasidalinkite 3 detalėmis, kuriomis turi skirtis dieninis ir vakarinis įvaizdžiai?


Manau, jog visų pirma – tai makiažas. Tikrai yra svarbu skirti vakarinį nuo dieninio makiažo – juk dieninis turi būti lengvesnis, o vakariniam jau galima labiau akcentuoti tam tikrus bruožus. Todėl vakarinis makiažas taip ir vadinasi – jį daromės tada, kai aplinkui vyrauja prieblanda ir tuomet paryškinti bruožai atrodo skoningai. Kitas detalė galėtų būti šukuosena – dienai ne visada jos reikia, o vakarui atrodo gražiai ir puošniai. Nors kaip trečią detalę norėčiau išskirti rūbus, dabar yra be galo madinga maišyti vienus – iš dieninio įvaizdžio ir kitus – iš vakarinio. Kaip pavyzdį galėčiau pateikti paprastų marškinėlių su užrašais suderinimą su ilgu sijonu su šleifu. Tarpusavyje toks derinys atrodo įdomiai ir tokias rūbų detales galima drąsiai maišyti ir dėvėti ne tik vakare, bet ir dienos metu.


Kokia yra nemėgstamiausia įvaizdžio tendencija šiuo metu?


Niekada nesupratau ir nesuprasiu platėjančių kelnių, tapkių su kojinėm ir pūkuotų batų. Visgi yra tam tikros tendencijos, kurios arba žiūrisi, arba – ne. Bet būtent šių, asmeniškai, nesu mėgėjas.


Kokios įvaizdžio detalės, raštai arba tekstūros yra labiausiai nesuderinamos?


Galiu drąsiai pasakyti, jog viskas yra suderinama, o ypač suderinamas raštas, tik svarbu, jog jis derėtų savo spalvine gama. O, šiaip, manau, jog tikrai geram laikotarpy gyvename – juk kuo keistesnis derinys, tuo įdomiau jis gali žiūrėtis


Kokias 3 įvaizdžio detales savo spintoje turėtų turėti kiekviena moteris?


Juoda klasikinė suknelė gali išgelbėti bet kokioje situacijoje – o ypač, kai atrodo, jog neturi, ką apsirengti. Prie šios suknelės visą įvaizdį pagyvinti gali su tam tikra šukuosena ir makiažu. Taip pat būtini yra ir aukštakulniai, o prie to pačio šiai dienai įvardinčiau ir batus aukščiau kelių – juos puikiai galima priderinti ir prie vakarinio, ir prie dieninio įvaizdžio.Liutauro Salasevičiaus įvaizdis
Liutauro Salasevičiaus įvaizdis
Organizatorių archyvasKaip supratome iš paskutinio atsakymo, sutinkate su tuo, jog aukštakulnius turi turėti kiekviena. Bet gal galite pasidalinti, kodėl taip manote?


Aukštakulniai – tai yra lyg moteriškumo išraiška. Juk šiuo metu yra apstu stiliaus detalių, tokių kaip oversized rūbai, įvairiausi platūs švarkai, kerzai, kurios, sakykime, suvalgo tą moteriškumą. Panaudojant tuos pačius rūbus, bet priderinant nerealius aukštakulnius, vakare moteris gali atrodyti tikrai išskirtinai, įdomiai ir gražiai.


Ir paskutinis mūsų klausimas – kas jus labiausiai įkvepia – gal tai tam tikri žmonės, laikotarpiai ar kt.?


Manau, jog čia yra labai daug detalių, kas mane įkvepia – tai gali būti ir filmai, laikotarpiai, įvairūs atlikėjai ar vizažistai, kurių stilius man patinka, ir juos seku bei domiuosi. Bet, iš tikrųjų, pasakysiu taip – viskas, kas bejuda, tas mane ir įkvepia.


Ačiū jums labai ir nekantraujame sužinoti dar daugiau vertingų patarimų jūsų seminare: „PERFECT MATCH: tobulo įvaizdžio kūrimas skirtingiems moterų tipams“ „The Makeup Lovers 2019“ festivalyje. Iki pasimatymo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis