Patys geriausi būdai, jog plaukai augtų kosminiu greičiu

Nori, jog plaukai greičiau augtų? Paskaityk šiuos patarimus - galbūt pagelbės, jei plaukai sparčiai neauga:

Apsilankyk pas plaukų stilistą: plaukų galiukus reikia reguliariai trumpinti


Beje, jei plaukai gerokai nualinti, tradiciškai atsisveikinti su 2 cm ilgio nepakaks. Atmink, kad geriau – trumpesni, bet sveiki plaukai. Tinkamai prižiūrimi jie netruks ataugti.


Atidžiai rinkis formavimo priemones


Venk sausų, stipriai fiksuojančių ar tekstūros suteikiančių, nes tokios priemonės paprastai mažina natūralų plaukų spindėjimą. Jei vis dėlto neformuoti plaukų negali, rinkis putas – jos suteiks ne tik apimties, bet ir spindesio.


Jei plaukus tinkamai džiovinsi vidutinio karštumo oro srove, jie bus paslankesni, glotnesni ir labiau žvilgantys


Džiovink šukuodama natūralių šerių keraminiu šepečiu – jis neleis plaukams įkaisti, elektrintis ir užtikrins tolygų šilumos paskirstymą.


Masažas


Galvos odos stimuliavimas gerina kraujotaką, plaukų šaknys gauna daugiau deguonies ir auga greičiau. Todėl prieš miegą bent 10 minučių pamasažuok galvą pirštais ir šukuok natūralių šerių šepečiu, kuris lygina plauko paviršių ir masažuoja galvos odą.


Natūralus šampūnas


Paprasta tiesa: kuo daugiau šampūnas putoja, tuo daugiau jame plaukams ne itin patinkančių medžiagų, nuo kurių jie sausėja ir lūžinėja. Jei turi galimybę, naudok tik ekologišką šampūną arba bent jau tokį, kuriame kuo mažiau sulfatų. Taip plaukai neatrodys praradę žvilgesį, o galvos oda nebus per daug sausinama.


Iš mitybos raciono nešalink riebalų


Sveiki riebalai – būtina sąlyga plaukams augti. Negaunant pakankamo riebalų kiekio nebus ir sveikų plaukų. Ypač plaukams naudingi riebalai, gaunami iš žuvies (lašišos), mėsos (vištienos, jautienos), riešutų, aliejaus.


Vartok B grupės vitaminus, jog išvengtum plaukų slinkimo


B grupės vitaminų papildai ir šios grupės vitaminų išorinis naudojimas – tai populiarūs metodai, naudojami norint paspartinti plaukų augimą. Jei šių vitaminų trūksta, plaukai pradeda skilinėti, trupėti, šakotis ir panašiai.


Naudok produktus su silikonu


Šampūnai, kondicionieriai ar kaukės su silikonu yra labai naudingi, siekiant plaukų glotnumo. Ši priemonė stebuklingai plaukus sušvelnina ir padaro blizgesnius.


Išbandyk naktinę plaukų kaukę


Jei nori ryte atsikelti švelniais, minkštais plaukais, pasigamink kaukę iš kiaušinio trynio, medaus ir lašelio aleijaus. Sumaišyk kiaušinio trynį, tris šaukštelius medaus ir arbatinį šaukštelį alyvuogių aliejaus. Masę užtepk ant plaukų, tik venk įtrinimo į šaknis. Plaukus apdenk rakšluosčiu ir palauk apie penkiolika minučių. Vėliau masę išplauk šampūnu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis