Svarbios priežastys, kodėl geriau būti žemesnei nei aukštesnei

Žemos merginos ar aukštos merginos? Paruošėme tikrą argumentų bombą, kodėl žemos merginos laimi prieš aukštuosius modeliukus!

Žemi žmonės yra be galo nuoširdūs. Būtent todėl ant jų pykti nesinori, todėl santykiai su jais yra patvaresni, mažiau ginčų, konfliktų. Mažo ūgio merginos dažnai gali pasinaudoti šiuo fiziniu išskirtinumu!


Žemi žmonės labiau rūpestingi. Jokia gėlė neaugs, jei jos nelaistysi. Santykiams tai pat reikia dėmesio ir rūpesčio. Mažiukės dažniausiai pačios rodo iniciatyvą ir įrodo, jog žmonės joms – svarbūs,


Žemi žmonės labiau vertina tikrumą. Tai atviri, paslapčių savyje netalpinantys žmonės, kuriems dažniausiai maga pažinti pasaulį. Jie nėra materialistai, labiau už materialų pradą vertina žmogiškąjį, yra labai atsidavę, pakantūs.


Žemesnio ūgio merginos pasižymi įgimtu gudrumu. Iš jų galima daug ko gali išmokti. Nuo senovės teigta, jog žemo ūgio žmonės pasižymi neeiliniais protiniais gebėjimais bei talentais.


...ir neeiliniu, tikrai neeiliniu humoro jausmu! Su mažesnio ūgio žmonėmis gali prisijuokti iki soties. Mažesnio ūgio žmonės talpina toookį humoro jausmą, kuris kartais gali privesti net iki labai rimto pilvo skausmo. Su šiais žmonėmis tikrai prisilinksminsi tiek, jog dar ilgai mintyse karaliaus prisiminimai.


Žemesnio ūgio žmonės nedaro dramblio iš musės. Tai mažiausiai bereikšmius konfliktus keliantys žmonės, kuriems labai rūpi harmonija. Su jais gera keliauti, linksmintis, arba tiesiog būti, nes jie niekuomet nekels audros stiklinėje ir visuomet išlaikys darną.


Žemesni žmonės yra tiesiog labai CUTE. Kad ir kas ką sakytų, žemesnės merginos visada atrodys jaukesnės bei mielesnės nei aukštos. Aww!


Žemesnio ūgio žmonės jautresni. Jie jautrūs sau ir kitiems. Jie visuomet reaguoja į kitus žmones, jų emocijas bei problemas. Jie yra puikūs gyvenimo partneriai - tiek šeimos nariai, tiek draugai, tiek mylimieji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis