Šias 5 pirmąsias vardo raides turi pačios gražiausios lietuvaitės!

Grožis - merginos gebėjimas save pateikti, manieros, kultūringumas, nuoširdumas, spinduliuojamas moteriškumas. Teigiama, kad merginos, turinčios merginos vardus su šiomis pirmosiomis raidėmis, turi ypatingą charizmą, kuri skleidžia išskirtinį grožį.

Merginos, kurių pirmoji vardo raidė yra A. Merginos, kurių pirmoji vardo raidė yra A, nėra įkyrios gražuolės ar pamaivos. Jos tvirtai žino, jog yra gražios, tačiau naudojasi ne savo grožiu, o prigimtinėmis proto savybėmis. Tai gražių ir protingų merginų komplektacija. Šios merginos patraukia žvilgsnius savo ryškumu - juoda spalva nėra jų mėgstamiausia, jos dievina rengtis ryškiai ir nevengia atkreipti dėmesio. Tai itin traukia priešingą lytį, kuriai jau yra pabodusi pilkuma.


Merginos, kurių pirmoji vardo raidė yra M. Merginos, kurių pirmoji vardo raidė yra M, tvirtai žino, jog yra gražios, tačiau naudojasi ne savo grožiu, o prigimtinėmis proto savybėmis. Tai gražių ir protingų merginų komplektacija. Šios merginos dažniausiai yra gamtos apdovanotos labai ryškais veido bruožais - putlesnėmis lūpomis bei išraiškingomis akimis, ne tai lemia, jog jos pirmiausia traukia žvilgsnius. Jų plaukai - itin sveiki, todėl atidi priežiūra jų grožiui išlaikyti nėra būtina. 


Merginos, kurių pirmoji vardo raidė yra K. Merginos, kurių pirmoji vardo raidė yra K, dažniausiai yra drąsios, kalbios, joms nesunku parodyti susižavėjimą ar dėmesį, jos nėra tylenės. Natūralus, įgimtas grožis ir jų nepaprastas bendravimas lemia, jog jos vertos gražuolių titulo. Daugelį tiesiog pakeri, kokios be galo žavios, išmintingos, tačiau kartu labai paprastos ir žemiškos yra šios merginos.


Merginos, kurių pirmoji vardo raidė yra S. Merginos, kurių pirmoji vardo raidė yra S, visuomet ieško išeičių, pačios reguliuoja gyvenimo tėkmę ir jei nori, pačios išsirenka partnerį. Jos ne tos, kurios nuleidžia rankas vos kilus pirmajai problemai. Daugelį žavi tai, jog šios merginos lengvai prisitaiko prie pokyčių. Jos yra drąsios, užtikrintai žengia gyvenimo keliu ir nepalieka jokių abejonių, jog yra ryžtingiausios, todėl tai joms prideda neįtikėtino grožio.


Merginos, kurių pirmoji vardo raidė yra V. Merginos, kurių pirmoji vardo raidė yra V., dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis.Jos visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui jos atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, tad į jas norisi žiūrėti ir žiūrėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis