Oho: naujai sukurti plaukų dažai patiks toms, kurios tiki magiškais reiškiniais (VIDEO)

Jei pagauni save trokštančią vis naujo plaukų atspalvio, bet nenori plaukų dažais alinti plaukų, žinok, jog pagaliau kai kas yra sukurta specialiai tau. Tai - į temperatūros kaitą reaguojantys plaukų dažai, kurie tavo plaukus nušvies vis kitomis spalvomis.

Grožio ekspertė Lauren Bowker (ko gero, ir magiškų galių turinti moteris) viename renginyje pristatė neįtikėtiną produktą - spalvą keičiančius plaukų dažus, kurie reaguodami į oro kaitą keičia atspalvius. FIRE pavadinimą gavusių plaukų dažų dar nėra prekyboje, tačiau jei jie pasirodytų grožio rinkoje, be abejonės būtų tuoj pat išgraibstyti.

Skamba lyg magijos triukas? Lauren jį paaiškina logiškai. „Daugybę metų testavome plaukų dažus ir išradome techniką, kurios metu karštis arba šaltis geba veikti nudažyto plauko pigmentą, todėl plaukai pakeičia atspalvį. Jau žinoma, jog saulė veikia plauko pigmentą, nuo ryškių saulės spindulių plaukai šviesėja. Mes išradome plaukų dažus, kurie analogiškai reaguos į šilumą ir šaltį - šiltėjant šviesės, o šalant - tamsės“, - pasakoja Lauren.

Gal mums tai skamba tarsi fantazija, tačiau plaukų dažų kūrėja labai rimtai žiūri į tokių plaukų dažų pristatymą plačiajai auditorijai. Jei tai virstų realybe, tuomet ne tik sutaupytume daugybę laiko bei pinigų vizitams pas plaukų specialistus, bet ir džiaugtumėmes kiekvieną sezoną kintančia plaukų spalva.

Vaizdo įrašas leis įsivaizduoti, kaip atrodys tavo plaukai po dažymo stebuklingaisiais dažais:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis