3 geriausios kaukės, kurios skatina plaukų augimą

Jei iki pavasario nespėjai užsiaiginti ilgų plaukų, iki vasaros turi marias laiko pasipuošti dailiais, ilgais plaukais. Tereikia keletos gudrybių! Pasinaudok šiais naminių plaukų kaukių receptais.

Obuolių sidro actas tinkama priemonė ne tik išsivalyti organizmą, bet ir plaukus padaryti ilgesnius bei puresnius. Pasinaudok šiuo kaukės receptu:

1/4 puodelio obuolių sidro acto

1 citrinos sultys

1 arbatinis šaukštelis medaus

Jeigu tavo plaukai ilgi, ingredientų reikės dvigubai daugiau. Sumaišyk visus ingredientus plakimo šluotele. Plak, kol gausis vientisa masė. Užtepk kaukę tolygiai ant drėgnų plaukų. Jeigu plaukai ilgi, surišk juos. Tada užsidėk dušo kepuraitę ir rankšluostį, palik kaukę 30 minučių. Paskui kaukę išplauk šampūnu su kondicionieriumi. Jeigu nori gerų rezultatų, palepink savo plaukus tokia kauke kartą per savaitę.

Rozmarinų aliejus, be kita ko, ilgus šimtmečius buvo naudojamas kaip plaukų augimą stimuliuojantis priemonė. Jis plečia kraujagysles, tad stimuliuoja naujų plaukų augimą. Galvos odą pamasažuoti rozmarinų aliejumi gali tiesiog įlašinusi kelis lašelius šio aliejaus į savo šampūną arba į bazinį aliejų, pavyzdžiui, alyvuogių arba kokosų. Įmasažuok į galvos odą.

Jei niekaip negali atsiauginti plaukų, ilgesnių nei iki pečių, nes jie lūžinėja, tau padės kiaušinių kaukė. Kiaušiniuose yra lecitino ir baltymo, kurie stiprina, maitina ir gydo plaukus. Be to, juose daug sieros, kuri padės išspręsti pleiskanų problemą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis