Naujasis Avene Hydrance AQUA gelinis kremas – ypatinga priemonė drėgmės pasiilgusiai odai

Švelnus prisilietimas, aksominis švelnumas ir gaivinanti drėgmė, kurios taip pasiilgusi tavo oda. Kompanija Avène sukūrė tobulą derinį tavo odai – drėkinantį, raminantį ir toksinus šalinantį skysto gelio tekstūros kremą Hydrance AQUA.Ypatingosios Hydrance AQUA kremo galios slypi „CohedermTM“ drėkinamajame komplekse ir terminiame „Avène“ vandenyje, kuris papildo natūralius jautrios odos rezervuarus, ramina odą ir užtiktina intensyvų bei ilgalaikį drėkinimą.


Pažadink savo odą švelniu prisilietimu – lengva gelinė tekstūra akimirksniu įsiskverbia, užtikrindama maksimalų odos drėkinimą ir maitinimą visą parą. Įkvėptas Japonijos grožio tradicijų, pagamintas pagal Prancūziškus kokybės standartus – sukurtas specialiai tau ir tavo odai, pasiilgusiai drėgmės.Tavo odai drėgmės reikia nuolatos, nepriklausomai nuo to, kokio tipo odą tu turi – sausą, mišrią ar riebią. Visas tavo odos grožis ir jos sveikata slypi drėgmėje.


Drėgmės stokojanti oda mažiau elastinga


Odos elastingumo mažėjimas – natūralus, palaipsniui vykstantis procesas, kurio neįmanoma išvengti. Jeigu oda stangrumą praranda per palyginti trumpą laiką, – tai pirmasis drėgmės ištroškusios odos pagalbos šauksmas. Sureguliuok savo mitybą, kiekvieną dieną išgerk bent 2 litrus vandens – padėk savo odai atsigauti iš vidaus. Kiekvieną rytą ir vakarą nuprausk veidą kambario temperatūros vandeniu ir pilnai nenusausinusi odos švelniais masažuojamaisiais judesiais patepk drėkinamuoju Avène Hydrance AQUA kremu. Dvigubas drėkinamasis efektas tavo odai.


Drėgmės stokojanti oda tampa jautresne


Pastebėjus, kad oda tapo jautresnė temperatūros pokyčiams, naudojamoms kosmetikos priemonėmis ar kitiems išorės veiksniams, pirmiausia turėtum susirūpinti odos drėkinimu. Jautresnė, be priežasties rausti linkusi oda išduoda gilesniuose odos sluoksniuose vykstančius negatyvius procesus, todėl padėk savo odai ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Juk sausa oda – pažeidžiama oda.


Drėgmės stokojanti oda praranda švelnumą


Tavo odą kiekvieną dieną neigiamai veikia daugybė aplinkos veiksnių – temperatūrų kaita, užterštumas, stresas. Vienas ryškiausių odos dehidratacijos požymių – jos išsausėjimas, šerpetojimas. Natūrali odos drėgmės pusiausvyra yra viena svarbiausių gražios ir sveikos odos sąlygų, tačiau kartais odai reikia pagalbos – tam ir buvo sukurtas svarbiausius tavo odos poreikius atitinkantis Avène Hydrance AQUA gelinis kremas, drėkinantis odą net iki 24 valandų. 


Avène Hydrance AQUA drėkinamojo kremo ieškok vaistinių tinkluose BENU ir EUROVAISTINĖ


Užsakymo nr.: PT_57751

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis