Neįtikėtina, kiek turi išskirtinumų, jei tavo akys - rudos

Rudos akys spinduliuoja ne tik neįtikėtiną žavesį bei aistrą. Moksliškai įrodyta, jog gimti tamsiaakiu yra didžiulis privalumas tolimesniame gyvenime. Pateikiame tau pagrindines tyrėjų patvirtintas tiesas, kurios įrodo - rudaakiai ypatingi.

Turi mažiausią tikimybę susirgti akių ligomis. Akių ligos - dažnas šiuolaikinio žmogaus palydovas. Ilgą laiką praleidžiame prie kompiuterio ekrano, kuris sausina akių gleivinę, sukelia perštėjimą, o ilgainiui gali sukelti rimtas akių ligas, tokias kaip tinklainės degeneracija. Oficialūs medikų tyrimai rodo, jog rudaakiai turi didžiausią atsparumą akių ligoms. Tai sietina su aukštesne melanino koncentracija akyse, kuri apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio.

Turi mažesnę tikimybę susirgti kitomis ligomis. Pavyzdžiui, diabetu ar klausos ligomis. Kuo tamsesnės akys, tuo daugiau organizme yra tamsaus atspalvio pigmento melanino, o šis teigiamai veikia bendrą imuninę sistemą ir apsaugo nuo įvairių ligų.

Tau kyla mažesnė rizika susirgti depresija. Vėl pasitarnauja stebuklingasis melaninas, kurio tavo organizme netrūksta. Pitsburgo universiteto mokslininkai atlikto tyrimo metu išsiaiškino, jog didesnis melanino organizmo kiekis sietinas su mažesne liūdesio bei depresijos rizika, tad rudaakius turėtų retai kada užklupti depresinės nuotaikos.

Tavo smegenys veikia kur kas greičiau nei kitų. Melanino poveikis tiesiog magiškas smegenims - veikdamas atitinkamus smegenų centrus jis priverčia smegenis dirbti kur kas greičiau nei kitų žmonių. Būtent todėl rudaakiai neretai pasiekia įspūdingų karjeros aukštumų ir yra laikomi gudresniais už kitus.

Tau tinka labai daug makiažo variacijų. Kalbant apie akių makiažą, gali varijuoti - nuo aukso atspalvio iki tamsaus dūminio makiažo - kad ir kokią akių makiažo techniką pasirinktum, ji tau puikiai tiks ir atskleis nuostabų akių grožį. Tai paaiškintina tuo, jog tamsi spalva nėra įnoringa, todėl kuo puikiausiai dera su įvairiomis kitomis spalvomis.

Tavo akių neigiamai neveikia saulė. Rudos akys kur kas labiau apsaugo nuo žalingų saulės spindulių nei kitų spalvų akys. Saulės spinduliai taip pat gali sukelti įvairias ligas ar paprasčiausiai sukelti diskomfortą akinant.

Tu atrodai patikimesnė. JAV tyrėjai atliko tyrimą, kurio metu siekė išsiaiškinti įvairaus atspalvio akių žmonių patikimumą. Parinktai žmonių grupei buvo rodomos nuotraukos su žmonių veidais ir klausiama, kokį patikimumo balą suteikia vaizduojamas žmogus. Rudaakiai vienareikšmiškai pirmavo, todėl jiems buvo suteiktas patikimiausias įvaizdis.

Tu esi atsparesnė žalingiems įpročiams. Įrodyta, jog turintys tamsias akis yra atsparesni žalingiems įpročiams, tokiems kaip alkoholio vartojimas, rūkymas ar narkotikai. Šis argumentas grindžiamas su rudų akių turėtojų sąmojingumu, mat jie nėra linkę pasiduoti rizikoms, dažnai apsvarsto savo elgesį bei žodžius, yra atsargesni.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis