Žiaurūs komentatoriai užsipuolė Seleną Gomez: kaltina neprisižiūrėjimu

Anksčiau buvo teigiama, jog vienas labiausiai kintančių dalykų Holivude - Selenos Gomez svoris. Vėliau šios kalbos užtilo, kai pasklido žinia apie atlikėjos ligą - vilkligę, kuri išbalansuoja hormoninę sistemą ir sukelia staigius svorio pokyčius.

Matėme Seleną visokią - ir visiškai išdžiuvusią, net išsekusią, ir kiek pilnesnę. Ir vienu, ir kitu atveju šios išvaizdos metamorfozės sukėlė daugybę kalbų.


Vieni teigia, jog iš prigimties kiek apvalesnių formų merginai tinka pilnesni žandukai ir apvalesnis pilvukas, kiti kategoriškai sako, jog atlikėja privalo kontroliuoti savo svorį dėl geros savijautos ir, žinoma, atvaizdo veidrodyje.

Naujausios Selenos nuotraukos, pasklidusios internete, taip pat nebuvo praleistos pro akis.Selena Gomez
Selena Gomez
Vida PressSelena Gomez
Selena Gomez
Vida PressDiskusijai po Selenos nuotraukomis užvirus, daugelis įsikarščiavo ir teigė, jog keletą priaugtų kilogramų sudarkė visą bendrą vaizdą ir Selena paprasčiausiai jau nebeatrodo taip, kaip anksčiau. Akylesni net pastebėjo, jog atlikėja daugiau ne du mėnesius nesilanko sporto salėje (ją išeinančią iš Pilateso treniruočių visuomet užfiksuodavo paparaciai). Kiti net teigė žinantys, jog Selena šiuo metu ypatingai daug valgo.


Kai pagalvoji... kokie žiaurūs kritikai gyvena tarp mūsų. Juk Selenai per praėjusius metus teko patirti tiek daug, gal leiskime jai atsipalaiduoti ir pagyventi taip, kaip nori ji. Juk ji šiuo metu atrodot tokia laiminga! O tikrajai laimei nereikia nei sporto klubo abonemento, nei ryškaus makiažo.Selena Gomez
Selena Gomez
Vida PressSelena Gomez
Selena Gomez
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis