Priežastys, kodėl tavo gyvenimo kokybė geresnė, jei esi prisiauginusi blakstienas

Priauginamos blakstienos šiandien jau nieko nestebina. Nors kartą per gyvenimą šią grožio procedūrą yra išbandžiusi dažna mergina. Kokius privalumus ši procedūra suteikia?

Tavo veido bruožai tapo dailesni. Kadangi ilgesnės blakstienos akims suteikia gundančią formą, iš karto pagražina ir kitus veido bruožus. Be to, pagilina bei paryškina akis, todėl šių spalva dar labiau išsiryškina. Apie žvilgsnio galią nėra nė ko kalbėti - pati žinai, jog ji didžiulė.


Esi HOT. Kaip manai, kodėl taip puikiai klęsti blakstienų tušų bei priklijuojamų blakstienų prekyba? O blakstienų priauginimo verslas? Viskas dėl merginų noro turėti ilgas blakstienas, kokias turi ir tu. Ilgos, juodos, tankios blakstienos nuo seno buvo tikrų tikriausias grožio simbolis.


Tapai fotogeniškesne. Ilgų blakstienų savininkės dažniausiai puikiai atrodo nuotraukose, mat jų žvilgsnis atrodo gilesnis, skvarbesnis, todėl ypač fotografuojant veido zoną jos atrodo nepriekaištingai, tuo pačiu įtvirtindama savo fotogeniškumą.


Tu sutaupai nepirkdama blakstienų tušo.Tokiu būdu ne tik sutaupai, bet ir apsaugai blakstienas nuo žalingo blakstienų tušo poveikio.


Tavo žvilgsnis keri. Nėra nieko nuostabaus, jog pirmiausia susipažįstant žmonės žvelgia vienas kitam į akis. Juk akys - sielos veidrodis, tiesa?Ilgų blakstienų savininkės traukia vaikinus, kuriuos tiesiog užburia gražios merginų akys.


Ilgesnės blakstienos apsaugo tavo akis nuo aplinkos veiksnių. Aplinkos tarša, dulkės, žiedadulkės, smalkės - visa tai turi mažiau galimybių patekti į tavo akis ir sutrikdyti matymą. Blakstienų funkcija toli gražu nėra tik estetinė. Tad kuo ilgesnės blakstienos, tuo didesnė apsauga.


Vasarą gali maudytis į valias. Nebijodama, jog blakstienų tušas nutekės ir turėsi patirti diskomfortą prieš maudynių draugus ar mylimąjį.


Tu tiesiog labiau savimi pasitiki! Ne paslaptis, jog daugelis merginų šią procedūrą išmėgina tam, kad jaustųsi labiau savimi pasitikinčios, dailesnės, stipresnės.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis