Turi strazdanėlių? Esi ypatingesnė nei manei

Nuo seno buvo sakoma, jog veide matomos strazdanos - jaunystės bei gyvybingumo ženklas. Jei tavajame veide matyti nors viena mažutė strazdanėlė ar lauki jos pasirodančios tuomet, kai žemę šildys saulę, paskaityk šiuos faktus - gali būti, jog nemanei, kad esi tokia savita.

Strazdanotos merginos yra... paženklintos laimei. Senovėje buvo tikima, jog strazdanotas žmogus yra pabučiuotas angelo, tad šis išvaizdos savitumas buvo laikytas didžiuliu privalumu. Istoriniai šaltiniai skelbia, jog kadaise strazdanotos merginos, kurios nebuvo privilegijuotos, gaudavo kviečiamus dirbti į karalių rūmus. Tikėta, jog rūmuose dirbanti strazdanota mergina atneš gerovę bei darną.

Strazdanotoms merginoms nereikia... išsiskirti makiažu. Šios merginos ir taip išsiskiria minioje, todėl joms nebūtina išleisti daugybę pinigų ryškiems lūpdažiams ar akių šešėliams. Turi tai, apie ką svajoja šimtai merginų!

Strazdanotos merginos... turi didesnį šansą tapti modeliais. Taip, taip - modelių atrankose jos žiba ryškiausiai dėl savo išskirtinumo, todėl turi didesnes galimybes būti pastebėtos modelių pasaulio vadovu. Pati pagalvok, kiek daug yra strazdanotų manekenių - Gisele Bündchen, Bar Refaeli, Alexis Bledel, Cintia Dicker - visų jų veidus saulė yra pabučiavusi amžinai.

Strazdanotos merginos yra... išskirtinės. Strazdanotu veidu pasižymi vos 4 - 5 procentai žmonių populiacijos, todėl esi retas egzempliorius. Tiesa, į šį skaičių įtrauktos ir raudonplaukės, tad jei esi strazdanotoji, kurios plaukai nėra rusvi, esi dar ypatingesnė.

Strazdanotos merginos turi... tvirtą charakterį. Atskleista, jog strazdanotos merginos turi kur kas stipresnį bei nuožmesnį būdą nei merginos, kurios strazdanėlių savo veide nėra regėjusios. Tai remiasi tuo, jog strazdanotos merginos dažniausiai yra raudonplaukės, o rusvesnius plaukus turinčios nuo seno pasižymi ugningesniu būdu. Kas netrokšta savyje talpinti neišsemiamą stiprybę?

Stradanotos merginos turi... mažesnę galimybę susirgti odos vėžiu. Viskas remiasi tuo, jog strazdanoti žmonės atidžiau saugo odą nuo pavojingųjų ultravioletinių saulės spindulių, tad galimybė, jog jiems išsivystys agresyviausia odos vėžio forma melomana, yra labai menka.

Strazdanotų merginų genai - ypatingi. Kadangi strazdanos dažniausiai yra paveldimos iš tėvų, žinok, jog turi stiprų genetinį kodą! Padėk savo mamai ir tėčiui už tai, jog tau suteikė tokią išskirtinę išvaizdos ypatybę.

Strazdanos yra... puikus vasaros aksesuaras. Strazdanos - lyg ateinančios vasaros pranašas, kuris informuoja apie ateinantį maudynių, šaltų ledų bei gardžių uogų sezoną. Ar ne puikus tai simbolis?

Strazdanos... išnyks. Gera (ar bloga) žinia yra ta, jog su amžiumi strazdanėlių vis mažėja, tad didelė tikimybė, jog strazdanėlės pranyks, kai tau sukaks trisdešimt ar keturiasdešimt. Na, laukti dar šiek tiek liko, bet tikimės, jog anksčiau išvardinti punktai tave įtikins, jog strazdanomis gali tik didžiuotis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis