Šios ypatingos kaukės dėka tavo plaukai pagaliau pradės spindėti ir žaibiškai augs

Rudasis cukrus - ne tik ne toks kaloringas, bet ir kupinas naudingų organizmui medžiagų. Tiesa, šiandien mes ne apie vidinį rudojo cukraus poveikį organizmui. Orientuosimės į išorinę naudą bei efektą. Šį kartą vasaros saulės nualintiems plaukams. Vasaros sezonu ne viena mergina pastebi greičiau skilinėjančius, sausėjančius ir prarandančius žvilgesį plaukus. Nors plaukų sezonais - priešininkais laikomi ruduo bei žiema, vasara taip pat yra metas, kuomet plaukais reikėtų pasirūpinti atidžiau.

Pastebėjai, jog atėjus šiltajam sezonui plaukai prarado savo grožį? Tuomet parduotuvių lentynose akimis ieškok rudojo cukraus, kurį galėsi ne tik naudoti plakant vasarišką kokteilį, geriant šaltą arbatą, bet ir atstatant plaukų būklę. Rudasis cukrus ne veltui toks garbinamas, mat su baltuoju cukrumi jis neturi nieko bendra, nebent tai, jog abu maisto produktai yra saldūs


Rudajame cukruje yra gausu organizmui būtinų maistinių medžiagų bei elementų. Savyje jis talpina visą puokštę magnio, kalio, kalcio, vitamino B bei geležies. Niekam ne paslaptis, jog geležis - statybinė medžiaga, naudinga ne tik vidiniams, bet ir išoriniams organizmo procesams. Nors rudasis cukrus grožio srityje dažniausiai naudojamas naminiams šveitikliams gaminti, nes turi puikių šveitikliams naudingų savybių - rupumą, naudingąsias medžiagas bei neutralų kvapą, šį kartą išbandykime namuose pagaminamą rudojo cukraus kaukę plaukams.


Shutterstock


Ypač ši kaukė veiksminga toms, kurios kenčia nuo plaukų pažeidimų. Tai gali būti dažų, ypač tų, kurių sudėtyje yra peroksido, pernelyg gausus naudojimas, plaukų formavimo priemonių, veikiamų karščio, piktnaudžiavimas ir daugybė kitų ypatybių, kurios silpnina plauko struktūrą ir visiškai jį sugadina.


Išbandome šią kaukę ir pagaliau susigrąžiname plaukų žvilgesį, stiprumą bei ilgį!


Tau reikės:


250 gramų rudojo cukraus


Trijų puodelių šalto vandens


Šlakelio mėgstamo eterinio aliejaus gardesniam kvapui


Paruošimo būdas:


Rudąjį cukrų supilk į dubenėlį virimui. Apipilk cukrų vandeniu ir pakaitink masę ant silpnos ugnies. Luktelėk, kol masė suskystės ir taps panaši į tirštoką sirupą. Atitirpintą sirupą užtepkite ant plaukų, nepamirškite įmasažuoti į plaukų šaknis. Tuomet uždenkite plaukus folija ir nepamirškite ant viršaus užrišti rankšluostį - šiltas oras padės greičiau išsiskirti veikliosioms medžiagoms. Palikite kaukę bent pusvalandžiui, vėliau nuplaukite ją šiltu vandeniu ir nepamirškite plaukus išplauti šampūnu.


Patariama rudojo cukraus kaukę naudoti keletą kartų per savaitę mėnesį laiko. Plaukų sustiprėjimas pastebimas jau po keletos kaukės panaudojimo kartų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis