Paprasta mergina? Nežinai, kiek jai teko iškęsti (FOTO)

Mus be galo žavi istorijos, kuomet kompleksai virsta pasididžiavimu. Būdama dvylikos metų, amerikietė Ash Soto ant kūno odos pastebėjimo pirmąsias keistas, rudo atspalvio dėmeles.

Vedama mamos mergaitė nuskubėjo pas gydytojus, kurie Ash diagnozavo nepagydomą odos ligą vitiligo. Tai įgyta odos pigmentacijos liga, kuri pasireiškia dėmių atsiradimu ant kūno dėl melanino stokos atskirose kūno odos vietose. Mergaitei ir jos tėvams ši žinia buvo lyg perkūnas iš giedro dangaus - nuo pat gimimo sveika Ash privalėjo susitaikyti su tuo, jog visą gyvenimą bus kitokia nei kiti. „Pamenu, sėdėjau kartu su su mama ligoninėje, ji gailiai verkė, o aš buvau pasimetusi ir išsigandusi - net nenumaniau, kas manęs laukia“, - pasakoja mergina.

Kaip ir kitoms panašioms likimo seserims, Ash teko nelengvi išbandymai siekiant pamilti savo kūną ir nustoti dėl jo kompleksuoti. Mergina tikina, jog labiausiai ją skaudino skaudžios klasiokų pastabos apie jos kūną. Mergina nuo pat ligos atsiradimo pradžios vengė dėvėti atvirtus drabužius ir gėdydavosi pasirodyti su maudymosi kostiumėliu. Kaip ir daugeliui, sergančių šia liga, merginos natūraliai tamsūs plaukai pradėjo pilkėti, todėl Ash nuo ankstyvos paauglystės plaukus dažo juoda spalva.

Kompeksus merginai padėjo išgyventi naujai atrasta meilė ir suvokimas, jog ji yra išskirtinė. „Sunku suvokti, jog tavo fizinė išvaizda neatitinka standartų, tačiau kai su tuo susigyveni, pradedi iš naujo pamilti save“, - pasakoja mergina. Ash pagelbėjo ne tik nauja meilė, bet ir... Instagramo socialinė platforma. Mergina atrado save viešindama nuotraukas, kuriose vitiligo liga išvagotą kūną mergina paverčia menu - tamsias, rudas dėmeles užpaišo specialiais dažais. Svarbiausia, anot merginos, baimes vyti šalin ir pagaliau išdrįsti pasirodyti tokioms, kokios esame iš tiesų! Ar ne tikrų tikriausia ketvirtadienio motyvacija?

I'm ok with being different ⭐

A post shared by Ash Soto (@radiantbambi) on Nov 23, 2016 at 4:33pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis