Geriausi patarimai, kad iki vasaros turėtum štai tokį pilvuką

Norint turėti pavydėtinai gražų pilvuką, būtina sureguliuoti tiek mitybą, tiek fizinį aktyvumą. Todėl bent kelios minutės sporto kasdien vos per kelias savaites sutvirtins tavąjį pilvo presą. Šių pratimų komplektacija - pati efektyviausia, tad kimbam į darbą! Pasirengusi?

Atsilenkimai pilvo presui


Atsigulk ant nugaros, įremk kojas į sieną taip, kad tarp tavo kelių ir klubų būtų 90 laipsnių kampas. Susikoncentruok į skersinius pilvo raumenis ir įtempk visus pilvo raumenis. Pakelk galvą ir pečius nuo grindų. Rankos turi būti sukryžiuotos ant krūtinės.Atsilenkimai pilvo presui kitaip


Atlik tą patį veiksmą, kuris buvo užrašytas pirmame pratime, tik keldama galvą taip pat kelk koją. Vieną kartą dešinę, kitą - kairę. Tokiu būdu treniruosi ne tik pilvo, bet kojų raumenis - jie stangrės ir tvirtės. Tik pasistenk aukštai nekelti galvos - dauguma merginų, atlikdamos preso pratimus, klysta būtent čia. Juk treniruoji ne kaklą, o presą!


Pratimas apatinei pilvo daliai


Šis pratimas skirtas korseto ir pilvo raumenų stiprinimui. Atsigulkite ant pilvo, kelius sulenkite 90 laipsnių kampu, rankas dėkite už galvos, pilvo raumenis įtempkite. Laikydami kūną tokioje pozicijoje pakelkite pečius, įkvėpkite ir užfiksuokite poziciją 3-5 sekundes. Tada iškvėpkite ir kojas šiek tiek ištieskite iki 45 laipsnių kampo, užfiksuokite kūną šioje pozicijoje 3-5 sekundes, sutraukdami apatinius pilvo raumenis.


Pratimas pilvo raumenims


Išmėginkite šį naują dvigubai naudingą pilvo raumenų pratimą, kurį pristato Davidas Bartonas. Atsisėskite taip, kad tarp šlaunys ir viršutinė kūno dalis atsidurtų V formos padėtyje, pėdas sukryžiuokite ir šiek tiek pakelkite.Rankomis spauskite 2 - 2,5 kg. medicininį kamuolį. Lenkitės į kairę, tada į dešinę ir atgal, kamuolį judindami virš kūno. Atlikdami pratimą nepraraskite pradinės V raidės formos padėties.


Klubų kilnojimas šonu


Nenustebk, jei iš pradžių atlikti šį pratimą tau bus sunku – jis ir nėra lengvas. Atsigulk ant šono, tada iš lėto kelkis remdamasi ant kairio dilbio. Kai jau būsi tokioje pozicijoje, tavo alkūnė turi būti tiesiai po petim. Tą patį pratimą pakartok ant dešinio šono.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis