Atnaujink kosmetinę pavasarį: laimėk 2 puikias Artistry priemones!

Pavasarį trokštame atsinaujinti, todėl pokyčius pradėkime nuo kosmetinės. Graži, lygi, spindinti oda - ne tik genetikos, aplinkos poveikio, bet ir kokybiškų kosmetikos bei veido odos priežiūros priemonių rezultatas. Pasirūpink savo odos grožiu papildydama kosmetinę 2 ypatingomis grožio priemonėmis!

Pirmoji priemonė - švytėjimo suteikiantis CC kremas ARTISTRY Ideal Radiance. Šis CC kremas vos per kelias sekundes padengia ir patobulina odą, o SPF 50 apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Artistry Ideal Radiance švytėjimo suteikiantis CC kremas apjungia apsaugines odos priežiūros priemonės su SPF 50 savybes su odos atspalvį tobulinančiomis pagrindo savybėmis, kad oda atrodytų nepriekaištingai. Ši priemonė nesukelia aknės, neužkemša porų ir leidžia pagrindui tolygiai pasiskirstyti ir pailgina išsilaikymo laiką.ARTISTRY Ideal Radiance
ARTISTRY Ideal Radiance
Organizatorių archyvasAntroji priemonė - „Artistry“ grožio balzamas, odą tobulinanti makiažo bazė ARTISTRY EXACT FIT - ji sukurta rafinuotai, tobulai, vienodai odos spalvai sukurti ir suteikti odai žvalumo, ją drėkinti. Tolygiai padengia, apsaugo odą nuo aplinkos poveikio ir paruošia odą tobulam makiažui.


ARTISTRY EXACT FIT
ARTISTRY EXACT FIT
Organizatorių archyvas


Nori laimėti šias dvi puikias priemones? Užpildyk trumpą klausimyną apačioje. Kovo 19 d. paskelbsime vieną laimingąją!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis