Niekuo neišsiskirianti moterytė? Pamačius kitas jos nuotraukas gali supykinti (FOTO)

Jei atsakingai žiūri į nagų auginimo bei tausojimo procedūrą ir gali pasidžiaugti ilgais, sveikais bei stipriais nagais, verta pasekti amerikietę Ayanna Williams, kuri puikuojasi ilgiausiais pasaulio nagais.

Tiesa, su estetika ir grožiu jos nagai kiek prasilenkia - daugeliui tokio ilgio nagai kelia ne žavesį, bet šleikštulį. Tad jei šiuo metu gardžiai vakarieniauji, patariame nustoti tai daryti. Ayanna nagus augina jau penkerius metus ir šiuo metu gali pasigirti net 576.4 cm ilgio nagais! Sunkoka ir įsivaizduoti, kaip Ayanna atlieka kasdieninius buitinius darbus ar paprasčiausiai patogiai išsimiega - tokį turtą privalu saugoti ir rūpintis jo neatsižvelgiant į būtinus poreikius. Tiesa, moteris pripažįsta, jog tausoja savo nagus ir stengiasi niekuomet neplauti indų, nešluostyti dulkių bei visuomet miegoti ant nugaros.

Neįtikėtina, bet norint kruopščiai nulakuoti nagus ir nagų laku padengti kiekvieną nagų plotelį, Ayannai reikia net dvidešimties valandų! Tad šia procedūra ji dažnai nesilepina ir atitinkamu nagų laku nulakuotus nagus stengiasi išlaikyti kiek įmanoma ilgiau. Keisčiausia tai, jog moteris ir pati kitiems atlieka nagų dailinimo procedūras (pabandėme įsivaizduoti, kaip tai daroma, kai turi toookio ilgio nagus), todėl yra atsidavusi nagų tendencijų bei technikų domėjimuisi. Žinoma, nemenkus turtus moteris susikrauna dalyvaudama įvairiuose Gineso knygos organizuojamuose konkursuose, kuriose varžosi ilgiausiais nagais besipuikuojančios damos. Kol kas Ayanna pirmauja, nors konkurentės ją labai greitai vejasi.

Tikėtina, jog Ayannos nagai sparčiau nebeaugs - dėl natūralaus organizmo veikimo šiuo metų nagų augimas kiek sulėtėjęs. Tai neramina amerikietę ir ji visais įmanomais būdais stengiasi paspartinti nagų augimą. Na, šlovė šlove, turtai turtais, bet mes nepaisytume šių aspektų ir tikrai nesiryžtume auginti tokių gigantų... Ko gero ir jūs.

Meeee, #AyannaWilliams ! #REALNAILSQWEEN #ripleysbelieveitornot #tlcstrangeaddictions

A post shared by #RoyalHottness (@yaniwlongnailslioness) on Sep 13, 2016 at 10:04pm PDT

#AyannaWilliams #YaniWilliams #GuinnessWorldRecords #Longestnailsonapairofhands #2018

A post shared by #RoyalHottness (@yaniwlongnailslioness) on Oct 4, 2017 at 2:50pm PDT

#GuinnessWorldRecordHolder #Longestnailsonapairofhands #2018 #AyannaWilliams #YaniWilliams

A post shared by #RoyalHottness (@yaniwlongnailslioness) on Sep 18, 2017 at 7:26pm PDT

#AyannaWilliams, of #Houston, Texas, holds the current Guinness World Record for the longest fingernails. Her fingernails is a combined total length of 18 feet, 10.9 inches. Can you imagine how she wipes her ass? 😳😩 via @balleralert #welearndifferent

A post shared by We Learn Different (@welearndifferent) on Sep 8, 2017 at 7:27pm PDT

#AyannaWilliams #REALNAILSQWEEN #unique #realnails #artsy

A post shared by #RoyalHottness (@yaniwlongnailslioness) on Jul 25, 2016 at 10:13pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis