JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Klasikinis ar aparatinis manikiūras? Pataria grožio specialistė

Klasikinis ar aparatinis manikiūras? Pataria grožio specialistė

Kaip kažkada Coco Chanel yra pasakiusi: „Rankos – moters vizitinė kortelė…“ Šiais laikais dauguma moterų savo nagų priežiūrą patiki manikiūro meistrėms. Dėl laiko stokos daugelis moterų renkasi ilgalaikį lakavimą, arba tiesiog tvarkingą manikiūrą. Bet visos jos norėdamos turėti nepriekaištingą manikiūrą ieško geriausių specialisčių ir nori išsirinkti geriausią ir mažiausiai kenksmingą nagams procedūrą. Tad dažna moteris susiduria su klausimu – klasikinis ar aparatinis manikiūras yra geriau, greičiau, gražiau ir mažiau kenksmingas?

Klasikinio manikiūro minusai

Klasikinis manikiūras atliekamas atmirkius odeles ir karpant jas manikiūro žnyplutėmis. Vienas iš pagrindinių minusų yra – greičiau ataugančios odelės, kadangi šiais laikais taupydami savo laiką norime ilgiau išliekančio nepriekaištingo rezultato. Profesionali manikiūro S-V nails specialistė Simona Valančiūtė pritaria sakydama, kad: „Manikiūro žnyples turėtumėm pamiršti jei norime mažiau ataugančių odelių. Be to, jei klasikinis manikiūras atliekamas neprofesionaliai, galima pažeisti odeles ir joms pakenkti…“ Dažniausiai klasikinis manikiūras žnyplutėmis atliekamas ilgiau ir visada lieka rizika, kad meistrė gali įkirpti ar naudodama nesterilias žnyplutes užkrėsti nagus įvairiomis ligomis, sukelti infekciją. Po klasikinio manikiūro gali atsirasti skausmingas odos šerpetojimas prie nago pagrindo. Todėl labai svarbu išanalizuoti visus siūlomus variantus ir pasirinkti tą, kuris Jums atrodo saugiausias ir labiausiai priimtinas.

 

Kodėl verta rinktis aparatinį manikiūrą

„Vis mažiau moterų ir merginų renkasi klasikinį manikiūrą, priimtinesnis joms tampa aparatinis manikiūras…“ – savo patirtimi dalinasi manikiūristė Simona Valančiūtė. Aparatinis manikiūras – manikiūras atliekamas specialiu aparatu – elektrine freza, odelės šalinamos keičiant frezos antgalius. Ši procedūra dažniausiai atliekama greičiau ir visai neskausmingai. Manikiūro specialistės teigimu: „ Taip tvarkant nagų odeles, jos tampa minkštesnės, mažiau šerpetojasi ir atauga daug mažesnės.“ Toks manikiūras atliekamas tobuliau, tuomet meistrė gali nulakuoti nagus arčiau odelių linijos, taip Jūsų nagų lakas ilgesnį laiką atrodys nepriekaištingai.

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis nagų meistrę

Šiais laikais grožio sritis labai aktuali kiekvienai moteriai, tad ir paklausa įvairių grožio salonų, bei specialisčių, labai didelė. Ne išimtis ir manikiūro meistrės. Kyla klausimas kaip moterims nepasimesti šioje gausioje pasiūloje ir išsirinkti geriausią manikiūristę. Pasak Simonos Valančiūtės : „Norint išsirinkti tinkamą meistrę pirma reikėtų atkreipti dėmesį ne į siūlomos procedūros kainą, o kokybę…“ Labai svarbu renkantis sau grožio specialistę atkreipti dėmesį į jos darbo kokybę, švarą, tvarką ir žinoma higieną. Labai dažnai merginos bei moterys pasirenka meistrę kuri dirba namuose ir procedūras atlieka už daug mažesnę kainą, bet dažniausiai tokie pasirinkimai gali baigtis gana liūdnai.

Nesterilizuojami darbo įrankiai gali nemenkai pakenkti sveikatai, taip pat ir pigios bei prastos priemonės. Būtina atkreipti dėmesį ar meistrė yra tikrai sertifikuota specialistė, ar ji sterilizuoja įrankius. Labai dažnai meistrių darbus galima apžiūrėti nuotraukų galerijose, įsitikinat, kad jos darbai Jus tenkins. Taip pat galima pasiskaityti atsiliepimus ir komentarus apie pasirinktą grožio srities atstovę.

 

Tad, moterys, būkime gražios, sveikos ir atsakingai rinkimės meistres, kurioms patikime savo sveikatą ir grožį.

Ir prisiminkime, kaip Platonas yra pasakęs: „Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų.“

Mano išsaugoti straipsniai