Turi šias dvi duobutes juosmens srityje? Neįsivaizduoji, kokia esi ypatinga

Vargu, ar terminas Veneros duobutės tau bus negirdėtas. Tai - nuo senų laikų žinoma savoka, apibūdinanti mažus apskritimo formos įdubimus juosmens srityje. Nors Veneros duobutes turi ir vyrai, dažniau jos pastebimos pas moteris bei merginas. Pažvelk į veidrodį ir atidžiai apžiūrėk savo juosmens sritį nugaroje. Pavyksta įmatyti dvi duobutes? Tuomet šis tekstas - kaip tik tau. Tu...

Esi vaisingesnė. Bent jau taip teigia mokslininkai, išanalizavę moteris bei merginas, kurios turi Veneros duobutes juosmens srityje. Tyrėjai teigia, jog šios moterys lengviau gimdo ir patiria mažiau su nėštumu susijusių komplikacijų.


Esi patrauklesnė. Senovėje buvo tikėta, jog Veneros duobutes turinčios merginos bei moterys spinduliuoja didesnį patrauklumą, pasitikėjimą savimi, taip pat labiau pasitiki savo kūnu.


Tau gali labiau sektis meilėje. Senovės romėnai teigė, jog moterys, turinčios Veneros duobutes - paženklintos sėkmei meilės srityje, nes tokią dovaną joms suteikė pats likimas.


Tu sveikesnė. JAV tyrėjų duomenimis, moterys bei merginos, turinčios Veneros duobutes, yra atsparesnės infekcijoms, todėl jas rečiau kamuoja peršalimo ligos, taip pat galvos, pilvo skausmai.


Tu gali turėti mažiau ginekologinių problemų. Dėl dėkingo Veneros duobučių išsidėstymo juosmens srityje, moterys bei merginos, turinčios jas, gali patirti mažiau ginekologinių problemų. Jos rečiau serga pienlige, šlapimo pūslės uždegimu, rečiau kamuoja šlapimo nelaikymas.


Tavo genetika puiki. Kadangi Veneros duobutės - iš kartos į kartą paveldima kūno ypatybė, tikėtina, jog kartu su šia dovana taip pat gavai kitų puikių genetikos privalumų, tad metas pradėti jų ieškoti!


Tavo kūno aksesuaro trokšta daugelis! Prieš kelerius metus išpopuliarėjo plastinės operacijos, kurių metu moterims bei merginoms chirurginiu būdu suformuojamos duobutės juosmens srityje. Dar kyla klausimų, ar tai ne žavi ypatybė?


Turi tiesiog žavų moteriškumo simbolį! Niekas nepaneigs, jog Veneros duobutės atrodo be galo žavingai ir patraukliai. , nors ir neregime jų kasdien, tik pasižiūrėjusios į veidrodį.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis